Příspěvky uživatele - 95.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Yucca - bílé skvrny, uschlé listy, 9.10.2016
problém je v přelití
Množení velkokvětých venkovních ibišků, 6.10.2014
Lepší je tyto ibišky množit řízkováním. 1ferez&@seznam.cz
Podzimní hnojivo na trávník, 30.10.2013
Já osbně bych na podzim dusík vynechal úplně.
Hnojivo na trávník, 14.9.2012
Dobrý den, jelikož pomalu končí léto a začne podzim, rád bych trávník "ošetřil" Jaké doporučujete hnojivo a další možné postupy údržby? Mám v trávníku houby (cca rok starý trávník) co je tedy vše nutné před příchodem zimy učinit? Děkuji za... celý příspěvek >
Suchý, hrubý a tmavě zelený trávník, 14.9.2012
Dobrý den, také bych přihodil něco z mé situace :o) Loni na podzim jsme zaseli nový trávník a na jaře doseli volná místa stravní směsí Varenbrug Gazon. Bohužel je trávník při nižším sekání - cca 4 cm také propleten suchými stvoly. Nevím čím by se... celý příspěvek >
Založení trávníku, 10.5.2012
Samozřejmě jsem bofixem nesekal, ale postříkal
Založení trávníku, 10.5.2012
V pondělí jsem trávník posekal bofixem a jelikož se v trávníku objevuje dost hojně Kokoška pastuší tobolka, potřeboval bych radu, zda mohu i s kokoškou posekat?? Nebude semenit a tím zaplaví celou zahradu? Škubat ho z půdy by bylo tedy časově velice... celý příspěvek >
Bofix, 4.5.2012 Obsahuje fotku
Prosím o informaci po jaké době po zasetí trávníku je možné použít bofix, abych nezničil nově vyklíčenou travičku? Dosel jsem pár holých míst a v trávě je nějaký plevel, který bude za chvíli vyšší než já :o)) Díky Tomáš
Založení trávníku, 3.5.2012
Trávník se pomalu rozrůstá a jelikož je v něm mnoho plevele, rád bych ho před sekáním postříkal bofixem. Jde mi o to, že jsem cca před 3mi týdny dosel a nerad bych zničil nově vyrůstající trávu. Po jaké době můžu bez následků postříkat bofixem a pak... celý příspěvek >
Založení trávníku, 24.4.2012
Když já už se tak těším, až to bude nějak vypadat a zatím poráááád nic :o)) Ale chápu, později budu rád, že to tak rychle neroste... Dííííky dík, budu trpělivě čekat
Založení trávníku, 24.4.2012
Nevím jestli je to normální, ale tráva roste strašně pomalu přestože byla pohnojená a dvakrát denně zalitá. Nemluvím jen o nově zaseté, ale i té, co jsme zaseli loni. Má cca 4cm a někde maximálně 7cm a přitom sousedi, kterým sela firma mají již... celý příspěvek >
Založení trávníku, 17.4.2012
Hezký dobrý den všem. O víkendu jsem tedy dorovnal terén 1m3 hlíny a ještě bylo málo. Navozil kolečka kde bylo potřeba, přítelkyně rozhrnula hrabičkami a já dorovnal latí -(stejně je to hrbolaté :o((... ) Doseli jsme dorovnaná místa a zbytek,... celý příspěvek >
Založení trávníku, 3.4.2012
Trávník se pomalu zelená, pár míst je holých a je nutné je dosýt a terén je potřeba dorovnat. Mám připravené hnojivo Rasen Floranid od Compo a chtěl bych poradit jak nyní postupovat? Mám nejdříve dorovnat terén a popřípadě jak postupovat? Dosypat... celý příspěvek >
Založení trávníku, 21.12.2011
Děkuji za uklidnění a věřím tedy, že jaro ukáže co z toho. Je nutné dosypat některé prohlubně a osivem prohodit některá prázná místa. Mám také pohnojit nebo použít trávníkový substrát? Děkuji Tomáš
Založení trávníku, 15.12.2011 Obsahuje fotku
Trábník žloutne :o((čím by to mohlo být? Co špatná aplikace podzimního hnojení??Půjde to nějak zachránit??   Děkuji Tomáš
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika