Příspěvky uživatele - 255.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nádrž pro automatickou závlahu, 18.8.2008
Nemá někdo zkušenost, jak velká musí být nádrž na vodu pro automatickou závlahu na třeba 100m2 plochy? Mám zahradu 2200m2 a chci mít v budoucnu plně automatickou zálivku, jenže už teď musím postavit podzemní betonovou nádrž a váhám, zda nebude 10m3... celý příspěvek >
Neznámý ovocný strom, 18.8.2008
Bohužel blízko naší zahrady nikdo slivoň nemá. Už jsem to zjišťoval, jak jste mi napsali, že je cizosprašná. Kdysi babička měla v zahradě podobný druh, ale i tenkrát měla nízké výnosy. Nicméně to bylo také určitě vodou, jsme na skalnatém podloží, kde... celý příspěvek >
Neznámý ovocný strom, 16.8.2008
Okolo ní jsou jenom Třešně a Jablka. Nic jiného. To znamená koupit ještě jednu podobnou odrůdu?
Lze přesadit dub?, 16.8.2008
Stáří pouze odhaduji na cca 10-15let. Ale dub roste ani ne 1m od třešně, která ho dost omezuje, takže v normálních podmínkách by byl asi větší. Proto ho chci přesadit. Bohužel opravdu roste velmi pomalu a dobře vypadat bude asi za 50 let, kdy už mi... celý příspěvek >
Dotazy na jehličnany, 15.8.2008
Ten Jalovec je přibližně 30let starý. Okupuje skoro 20m2 zahrady, což by mi nevadilo, ale potřebuju u něj zakopat nádrž. Nepamatuji se, že by někdy měl zdravotní problém. Modřín bych si chtěl nechat, ale dnes si kolega všimnul, že je už vyšší než... celý příspěvek >
Neznámý ovocný strom, 15.8.2008
Babička má na zahradě strom o kterém vždycky tvrdila, že je to "ringle". Kam moje pamět sahá, tak rodila jenom jednou a to před dvěma lety. Každý rok má hodně suchých větví, takže už jí asi nezachráním, ale rád bych se zeptal, jestli někdo... celý příspěvek >
Stará zahrada, poškozené jabloně, 15.8.2008
Mám po babičce zahradu na které se tak 30 let nedělala žádná údržba dřevin. Jsou tam převážně zimní odrůdy jablek, většinou s poškozením větví nebo kmenu, jako na fotkách. Lze takový strom zachránit? Nechci ze staré zahrady udělat holou... celý příspěvek >
Lze přesadit dub?, 15.8.2008
Mám u plotu vzrostlý dub. Přibližně 4m na výšku. Lze tento strom přesadit? Má hodně uschlých listů, pravděpodobně ze sucha. i150.photobucket.com/albums/s85/cavalir/dub.jpg
Dotazy na jehličnany, 15.8.2008
1.Mohu se zeptat co je to za dřevinu na obrázku? Budu na zahradě stavět a potřebuji částečně odřezat větve několika stromům. i150.photobucket.com/albums/s85/cavalir/neznamy.jpg 2. Přímo vedle budoucího domu mi stojí 15m vysoký Modřín. Olamují se mu... celý příspěvek >
Jak se řežou silné, težké větve?, 15.8.2008
Už jsem to dnes vyzkoušel a postup funguje bezvadně. Děkuju moc.
Jak se řežou silné, težké větve?, 14.8.2008
Musím vyříznout klín nebo stačí jenom podříznout? Mluvím o řezání motorovou pilou.
Jak se řežou silné, težké větve?, 14.8.2008
Omlouvám se za amatérskou otázku, ale čeká mě vyřezání zahrady před stavbou a bohužel jsem nikdy neořezával velké větve ze stromů, tak aby nepoškodili zbytek stromu? Vím, že se má větev nejdříve trochu podříznout a pak řezat zvrchu, ale nedaří se mi... celý příspěvek >
Nouzový ořez ořešáku, 14.8.2008
Ještě bych se chtěl zeptat, jaký má ořešák kořenový systém? Zda jdou kořeny do hloubky nebo se roztahuje do šířky jako jehličnany. Bagrování bude probíhat přibližně 5m od stromu.
Nouzový ořez ořešáku, 14.8.2008
Dobrý den, budu stavět dům a došlo bohužel k situaci, že jedna z hlavních větví ořechu vadí v pohybu rypadlu. Nedá se to nijak obejít. Jde o jednu ze tří větví, které vyrůstají přímo z kmene. Má průměr asi 20cm. Zbylé dvě větve tvoří korunu. Už... celý příspěvek >
cykas - semena, 12.8.2008
Tak mi semínko vyklíčilo ve skleníku asi po roce.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika