Příspěvky uživatele - 14.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dají se ještě teď roubovat třešně?, 19.4.2016
Zuzko, v tuto dobu Vám moc šancí na třešňové rouby nedávám. Sám mám v ledničce už jen pár jabloňových a slivoňových roubů. S třešněmi asi budete muset počkat až na letní očkování, případně roubovat až příští rok.
Nejlepší sekačka na trhu, 27.8.2011
Já ale nechci profi sekačku, ale nejlepší sekačku na zahradu. Takže hledám komfort, výkon, nízkou hmotnost a pokudmožno i tichou. To je celé. .  Myslím, že příští profi modely už budou mít i centrální nastavení výšky sečení. Pokrok nezastavíš.
Zahradní traktor MTD 160/92 H nebo Husqvarna CTH 126, 23.4.2011
U Husqvarny co objednám to sedí, a většina dílů je na krámě do tří dnů. Máte pravdu mezi dovozcem a zákazníkem je prodejce, ale když ten nemá kde brát... A objednat si do foroty traktory dva, jeden prodat zákazníkovi a ten druhý mi bude sloužit na ND... celý příspěvek >
Vše od jedné značky, má to smysl?, 23.4.2011
Tak co zakladatel vlákna nakonec pořídil? Z.F
LC 48 e žací nůž, 23.4.2011
Proč v krajní nouzi? Proč jste u něj stroj kupoval, když teď k němu ani nechcete jít zakoupit nový nůž? Zaslal jsem Vám objednací číslo nože, po zadání do objednávkového systému Husqvarny Vašim prodejcem Vám jej bez problémů objednají. To číslo... celý příspěvek >
Zahradní traktor MTD 160/92 H nebo Husqvarna CTH 126, 23.4.2011
Jen doplním že Garland je dovozcem MTD.
Zahradní traktor MTD 160/92 H nebo Husqvarna CTH 126, 23.4.2011
Víte visí mi v garáži na zdi několik let pět řemenů do převodovky tuším že se jmenuje Variomatic? V Garlandu mi garantovali dle v.č. traktoru že tento je ten správný, kdyby jeden nestál bratru 3.500,- a já jim ho mohl vrátit (což jak jistě sám víte... celý příspěvek >
Zahradní traktor MTD 160/92 H nebo Husqvarna CTH 126, 23.4.2011
No já teda nevím, taková zvěrstva na traktorech jaká sem viděl na MTD, to budu raději dál používat a doporučovat "horší" Husqvarnu.
LC 48 e žací nůž, 23.4.2011
Chtějte po svém prodejci nůž s objednacím číslem: 510 43 66–01
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika