Příspěvky uživatele - 25.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Půda ve skleníku, 3.4.2012
Děkuji za odpovědi, myslím že nedostatek živin to nebude, používám kompost a granulovaný kravský hnůj.Zkusím ten dolomit.v.,bylo mi divné že mi loni převážně všechny okurky jakoby zakrněly a sežloutly, ale papriky byly výstavní.Jitka
Postupně hnijou všechny papriky, 25.8.2011
Mám ve skleníku zrovna takhle zelené kapie(přestože mají být červené) a jíme je už tak 6-8 týdnů, jsou moc dobré.Teprve teď začínají ty dorůstající lehce červenat.Jinak od začátku trhám všechny plody které se mi zdají dost velké aby se... celý příspěvek >
V. vinifera a bezsemenné odrůdy, 2.4.2011
Přeji krásný den, děkuji za diskusy.Můj konkrétní problém je: loni na podzim jsem koupila odrůdu Attica.Nikde o ní není nic psáno, jen co bylo na sáčku od firmy Jural, ale bylo snad na všech nabízených odrůdách to samé, takže nevím jestli se tomu dá... celý příspěvek >
Milionbels, 1.6.2010
Dala jsem dle rady některé do vody, a pár jsem jich píchla do hlíny (se stimulátorem) a překvapilo mě že vůbec nepovadly i když jsem je zapoměla zalít.Netušila jsem že jdou tak jednoduše množit.Jitka
Rajče orange, 30.4.2010
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s keříčkovou odrůdou rajčete Orange?Letos ho zkouším prvně a jsem zvědavá jakou bude mít chuť.Děkuji
Odrůda Attika, 3.4.2010
Nevíte někdo jak prospívá bezsemenná odrůda Attika?Děkuji
Prim na pergole, 29.3.2010
Zastřihla jsem šlahoun až nad čtvrtým očkem, protože bylo asi 3x větší než ty ostatní.Tak nevím jestli je to takhle dobře, když bych ty spodní 2-3 vylámala, nebo ho mám zkrátit až na ty dvě.Děkuji Jitka
Prim na pergole, 27.3.2010
Loni jsem zasadila odrůdu révi Prim k pergole.Nechala jsem růst jeden pupen, z kterého vyrostl šlahoun do výšky zatím asi 60cm.Ostatní pupeny jsem vylámala.Potřebuji ji "vytahnout" do výšky pergoly asi 2,5m po zděném sloupu, tedy potřebuji... celý příspěvek >
Beztrnná ostružina, 18.4.2009
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s pěstováním odrůdy Dirksen?Děkuji Jitka
Pampas - vyraší ještě?, 15.4.2009
Dobrý den, mám stejný problém.Všechny trávy už raší jen Pampas ještě nic.Poraďte někdo kdo ho máte, kdy by měl začít rašit.Děkuji Jitka
Pološvestka Herman, 11.4.2009
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s pološvestkou Herman?Děkuji Jitka
Vinná réva Prim, 10.4.2009
Zasadila jsem odrůdu Prim před týdnem(na začátku dubna),také zavoskovanou a pupen už se zelená.Jitka
Réva na pergole, 8.4.2009
Dobrý den, před týdnem jsem vysadila odrůdu Prim k jižní stěně domu k pergole..Prosím o radu, jakým způsobem révu zapěstovat když jí chci vést po pergole, aby nejen plodila ale i stínila.Potřebuji ji dostat do výšky cca 2 metrů a potom vést vodorovně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika