Příspěvky uživatele - 247.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy sazet konvalinky?, 7.8.2011
Konvalinkám je to vcelku jedno, ty snesou ledacos. Takže je můžete sázet třeba nyní, ale když s tím počkáte na pozdější dobu, taky se jim nic nestane; pouze budou úplně zatažené, bez listů a nebudou tak vidět jejich puky. Josef.
Vistárie - přesazování, 7.8.2011
Bývají s tím problémy. Má dost řídké kořeny, kořenový bal se těžko udrží. Hodně ji před přesazením zastřihněte (na výšku cca 1, max. 2 m), aby se Vám s ní lépe manipulovalo a aby se ujala. Asi bych se do toho pustil na podzim v době, kdy jí opadává... celý příspěvek >
Název trávy, 7.8.2011
Hodně mi to připomíná bér italský (vlašský, mohár, proso italské - sengalské - vlašské) - Setaria italica, ale ne na 100%. Snad to někdo určí lépe (správně), já jsem nic lepšího nenašel :-(. Josef.
Nízká okrasná tráva, 7.8.2011
To víte, že jich je celá řada. Především různé kostřavy - Festuca: zelenolisté (Festuca flavescens, F. Pic Carlit), stříbrné či modrolisté (Festuca glauca v mnoha odrůdách), žlutolisté (Festuca glauca Golden Toupee - málokdy je k vidění). Dále... celý příspěvek >
Thuja - smaragd, 7.8.2011
Často je takovéto poškození způsobeno přílišnou vlhkostí, slehlostí a neprovzdušněností - jílovitou půdou a nedostatlem kyslíku v půdě. Již o tom psali někteří z přispěvatelů nahoře. Pak je samozřejmě možné, že se "za půl roku vůbec... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika