Příspěvky uživatele - 150.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zkušenosti s firmou Bakker, 13.3.2008
Mám jen jednu zkušenost, a to dobrou. Před podzimem jsem neodolala a objednala si už ve slevách cibulky tulipánů a růžových narcisků. Tulipány asi 3 druhy. Zasadila jsem je pečlivě do okrasných květináčů, přes zimu byly ponořené do hlíny ve... celý příspěvek >
tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 18.8.2007
Děkuji moc všem za odpovědi, zejména panu Yantschimu za hbité nafocení ballerin i jiné informace, ale i hostům za zajímavý odkaz na zapěstování štíhlých vřeten a jiné reakce.  Je to pro mne moc zajímavé téma. Netradiční... celý příspěvek >
hyacinty, 30.6.2007
Jo, jo, mám taky takovou zkušenost s narcisy. Tohle byly už velké trsy hyacintů a kvetly nádherně, potřebuji je ale přesadit jinam. Děkuji za odpověď.
velké kosate kere růží - 34, 1.6.2007
Pane inženýre, růže koré - mám obrázky a četla jsem o ní. Ráda bych znala cenu a kontakt na Vás. Když je plného vzrůstu, snesla by východní stranu - kořeny ve stínu? Když je výška 200 cm, šířka taky tak nějak? Musí se stříhat nebo by šly nechat větve... celý příspěvek >
okna na všechny světové strany - řeřichy, 1.6.2007
To je pro mne dobrá informace  řeřichy na okna nemající moc sluníčka. Mám je vyset rovnou do truhlíku nebo předpěstovat? A kolik rostlinek  do truhlíku např. 50 cm dlouhého? Praďte, prosím.
Kristalon start kristalon plod a kvet, 17.5.2007
Pro neznalé čtenáře nutno podotknout, že slepičince je nutné nechat "vykvasit" v nádobě s vodou (jak říkala moje babička)  a ředit, čerstvé jsou pro rostliny přliš silné ! Jak ředit, to už musí poradit někdo jiný. Nebo babička neměla... celý příspěvek >
bouganvillea, 12.5.2007
Dobrý den, nějaké rady jsou na : http://jiho.ceskestavby.cz/rostliny/polozka.html?kid=162 http://www.celysvet.cz/trojcatovy-kvet--bugenvilea.php Hodně zdaru všem
Pohanka - pěstování pro nať - poraďte, prosím, 9.5.2007
Ráda bych nasela pohanku za účelem sklizně zelené natě - před květem. Nať má údajně více rutinu a jiných účinných látek. Je vhodná jako čerstvá zelená do mnohých jídel a je možno také nať usušit . Máte-li zkušenosti s pěstováním i spotřebou,... celý příspěvek >
stěna, 23.4.2007
Mám nějakou literaturu o řezu a tvarování dřevin. Doporučuji pořídit si. Píší zde informace  i o meruňkách, slivoních, třešních, višních, broskvoních atd. -nejčastěji do tzv. vějíře. I u zdí nebo plotů. Takže možné to je. Určitě. Hodně štěstí.
Prosím o radu přeroubování stromů nebo zmlazení, 12.4.2007
Pane Boštičko, děkuji za nabídku, pište, prosím, na 8258@centrum.cz. D. Zedníčková
Jabloně odolné proti nemocem, 18.3.2007
Koupila jsem teď Matčino v ovocnářské školce - Podhoří u Jezernice, okres přerov, t.č. 581796343 nebo mobil 777785913 pan ing. otruba. Ale spěchá, končí s prodejem.DZ
Mně neznámé onemočnění jabloně, kdo poradí?, 4.3.2007
Pane Vysloužile, jsou tzv. rakoviny jabloní přenosné na další jabloně? Děkuji za odpověď. Zedníčková
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika