Příspěvky uživatele - 71.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Veharda, Veselka, Barbora, 11.7.2011
Barboru mají v Kyjově na MVAčkách. Ostatní nevím.
Dvojité a trojité plody broskve, 27.5.2011
Musím přiznat, že i na Šternbersku (moravském) mají broskvoně většinu plodů dvojitých (dvě 3-leté RH). Asi to bylo nějakým celorepublikovým špatným počasím v době diferenciace květních pupenů!?
Názor odborníka na roubování, 24.5.2011
Trošku mě ten dotaz zaráží ve smyslu: líbí se mi sousedova odrůda, zkusím ji naroubovat, podaří se (a tady ta podivnost) --> mám ji vykopat a zahodit!? Přece cílem bylo získat danou odrůdu, ne? Nebo jen vyzkoušet techniku roubování? Místo abyste... celý příspěvek >
Vlnovník hrušňový, 21.5.2011
Dobrý večer. Dotaz z trochu jiného soudku, i když se týká vlnovníka. Stříkal jsem před týdnem napadené hrušně přípravekm Omite a zkropil i přilehlý kopr. Za jak dlouho si myslíte bude kopr bez následků poživatelný? Dle agromanuálu se ochranná lhůta... celý příspěvek >
Pomologie nových odrůd jabloní, 11.2.2011
Super! Velice užitečné, akorát se mi nechce zobrazir pdfko pro peckovniny. Podařilo se to Vám?
Co je to za kytičku?, 2.5.2010
Děkuji za odpovědi-budu ji pěstovat vypadá moc hezky-láďa
Co je to za kytičku?, 2.5.2010 Obsahuje fotku
prosím co je tohle za kytičku??
Zelená vajíčka, 25.2.2010
Zdravím. Maransky mám, vejce mají nádhernou čevenohnědou barvu, ale bohužel je moc nevidím. Ty potfory je žerou!!!  Chovala jsem i araukany. Byla jsem s nima moc spokojená. Zřejmě se časem k jejich chovu vrátím.
Melounoviště 2009, 5.7.2009
S plísní zatím (zaplaťpánbůh) žádné zkušenosti nemám. Nic to nechytá - dokonce ani od plesnivých okurků ve skleníku na sklonku léta... Jinak letos s úrodou nepočítám. Dokonce i ve skleníky kluci nerostou (teprve 4 pravé listy). :-(Narok to snad půjde... celý příspěvek >
ginkgo, 30.11.2008
Jak je to s nadmořskou výškou? Jsem z podhůří Jeseníků - 560m.n.m. v celku drsné poloze nechráněné od Pradědu. Ginkga mám jedoleté sazenice vypěstované +- ve skleníku. Zimuji je též ve skleníků pod netkanou textilí, s květníky zahrabanými v půdě.... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 28.9.2008
Vidím tady zmínku o malináči, poradí prosím někdo. Děda ho pěstuje léta - nedaleko Olomouce, nadm. výška 230m. Plodí opravdu hodně, plody chutné, ovšem všechna jablka mají shnilé plesnivé jádřince. Končí vždy jen v moštu. Proti houbám nepoužívá... celý příspěvek >
okrasné zelí, 2.3.2008
Okrasné zelí si pěstuji ve skleníku. Je volmi chutné a zdravé.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika