Příspěvky uživatele - 57.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hustý trávník - co s tím?, 4.5.2013
je toho skutecne minimum, asi cca 20x min nez predpokladate. Ale neni to jedno?  Tazatel se pta, zda po vertikutaci proridne travnik, snazil jsem se mu vysvetlit, jak to dopadlo v mem pripade, tot vse...
Hustý trávník - co s tím?, 3.5.2013
dobry den, mel jsem stejny "problem", i kdyz ted to vidim uplne naopak :-) Vzal jsem to vertikutatorem - nozi - na max. hloubku podelne a pak pricne, pote pruzinami zas podelne a pricne, pak jeste sekackou "vysal" zbytky... travnik... celý příspěvek >
Vertikutace, 13.4.2013
pochlubte se, kdo na to dnes "vlítne"? Je 13.4.2013, včera měla tráva (půda) u nás večer v 18:00 teplotu 11,3°C, dnes ráno v 8:00 3,9°C přesně...
Zatravnění svahu zpevnění a sítě?, 6.3.2013
Dobrý den, ideální je jutová rohož, po cca 2 letech se rozpadne, ale do té doby se tráva perfektně chytne. Osobně vyzkoušeno na mnoha tisících metrech čtverečních...
Jak správně udržovat trávník z jara?, 4.2.2013
provzdušněním máte na mysli aerifikaci? Nebo vertikutaci?
Vertikutace, 24.10.2012
proč? Přes tu vrstvu trávy se dolů nedostane "skoro nic" a mám strach, že se mi zem začne trochu dusit.A až napadne sníh... Ani vyhrabat vertikutačními hráběmi (masakr - skvělá posilovna) nebo použít na vertikutátoru ty pružiny?
Vertikutace, 23.10.2012
Dobrý den, nikdy jsem nepoužil vertikutátor na podzim, jen na jaře. Letos se na to ale chystám; trávník je velmi hustý a krásně zelený. Proto se ptám: není na vertikutaci již pozdě? O víkendu má již mrznout, nevím jak se trávník na zimu oklepe,... celý příspěvek >
Neodborně zasazená borovice, 23.10.2012
moje zkušenost se stejnou borovicí: 2 ks zasazeny loni na podzim, výška cca 125cm. Neměly kořeny, jen jeden pahýl (!!!), ze kterého opadal bal (pokud se tak tomu dalo říct). No hrůza. Výsledek: po roce 1ks krásně roste (v to jsem fakt... celý příspěvek >
Založení trávníku, 16.10.2012
zasadil jsem na cast zahradky travu v sobotu, tzn. 13.10., napiseme si na jare jak to dopadlo :-)
Plastová nádrž v kleci - montáž do země, napojení, 12.10.2012
soused ma 2 nadrze. Posadil je na vybetonovanou desku, nic extra. Pote obsypal slepicim betonem, nahoru hlinu. Do prvni vede svod ze strechy, vrchem, nadrze mezi sebou spojeny dole u dna a nahore asi 100mm flexi hadici, ze druhe nadrze je prepad do... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 11.10.2012
Mel jsem 1/2 kilovou krabici, vypotreboval z ni za rok zhruba 1/3, tzn. cca 170 gramu. Nic jineho nepouzivam, nemyslim si, ze je to spatne. Mam cca 5 m2. Dnes jsem posbiral asi naposled, zbylo tam tak kolem 50 plodu, ale uz asi nedozraji. Uvodni... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 7.10.2012
dobry den, podelim se s Vami o svou zkusenost z jahodami ze super-hyper. Na jare jsem koupil 10 sazenic v brne ve ctyrlistku a 10 naproti v OBI. Plato 10-ti sazenic stalo 120,-. Zaleval jsem kazdy tyden 1-2 konve s Kristalonem plus ob den nejakej... celý příspěvek >
Plastova jimka na destovku pres zimu, 23.9.2012
hodte tam nekolik PET flasek naplnenych do 1/3 vodou, na jare je vytahnete... jinak se zamyslete nad tim, zda ji neosadit pristi rok nize
Jaké čerpadlo?, 21.9.2012
Zdravim, nechci delat nikomu reklamu, ale mam cerpadlo calpeda, ve vrtu cca 150mm a hl. 29m, dva roky provozu a (klepu na drevo) zatim bez problemu
Plevel v novem travniku, 12.9.2012
v klidu... soused mel stejnej problem, novy travnik byl samej plevel. sekal, dosival a hle, nyni bez plevele... Jen na pampelisky bude asi muset na jare pouzit bofix
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika