Příspěvky uživatele - 57.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problémy s novým vrtem, 24.8.2012
ke kolaudaci vrtu je treba dodat sledovani studni v okoli. Bavim se o vrtu, ktery je ci bude vyuzivan pro cerpani vody. V pripade ze je to vrt zkusebni, muze se vyuzivat 1 mesic a pak zasypat...
Prvni sekani, 14.5.2012
zdravim, ma byt kolem "nuly", nechte sekani az na vikend. ja delal travnik loni touto dobou, poprve jsem sekal na 8 cm, za tyden na 6 a pak stale na 6. vysledek byl super!
Vertikutační hrábě, 11.5.2012
tak jsem pouzil na ten svuj travnik (100 m2) vertikutacni hrabe: dost narocnej ukon, doporucuji pro zlepseni fyzicke kondice:-), ale vyhrabal jsem asi 6 - 8 kolecek suche travy. Moc se mi to ale nezdalo, tak jsem si pujcil jeste vertikutator... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica, 29.4.2012
Takže informace uvedená na obalu zboží je lež.
Hrušeň Bohemica, 28.4.2012
Já si to myslím taky. Co roste kolem jsem psal, dočkám se nějakých plodů (dobrých)? :-)
Hrušeň Bohemica, 28.4.2012
Dobrý den, rád bych se zeptal zkušenějších: koupil jsem hrušeň - Bohemica. Na obalu je napsáno: SAMOSPRAŠNÁ (dodavatel: fy Jural). Na netu čtu: CIZOSPRAŠNÁ. Tak a teď nevím, co si o tom mám myslet. Víte někdo, co je správně? Pozn: široko... celý příspěvek >
Vertikutační hrábě, 10.3.2012
dospěl jsem ke stejnému názoru....-) Každopádně ty hrábě nezavrhuji, jak píšete - na detaily se budou hodit. Ale můžete mi někdo doporučit, o které se zajímat? Já našel na 2 značky, Gardena a něco v Mounfieldu, ale moje zkušenosti s těmito... celý příspěvek >
Vertikutační hrábě, 9.3.2012
Dobrý den, můžete mi poradit, zda je použití vertikutační "hrabátek" srovnatelné s užitím vertikutátoru (ať už el. nebo benzinového). Mám jen cca 100 m2 trávníku, pokládal jsem ho vloni na jaře (koberec) a stroj na vertikutaci na... celý příspěvek >
Přesazení borovice - poraďte, 17.11.2011
dobry den, uz je to pres rok a tak se chci zeptat: jak dopadla borovice? dekuji
Založit trávník teď nebo na jaře?, 25.9.2011
asi nejsme sousedi :-) ja mam travnik perfektni, az se mi to nelibi :-) deti nadsene, pravda je to jen necelych 100 ctvercu, ale pokladal jsem si to sam, stalo me to 7.000,- a poznamka, ze je to drahe: toto je pouze realitvni, kazdy at se rozhodne... celý příspěvek >
Založit trávník teď nebo na jaře?, 24.9.2011
zdravim pokud se vam bude zdat trava nic moc, poryjte to a pockejte na jaro a udelejte to jako ja: pouzijte travni koberec. Mam jen o neco vetsi plochu a sam jsem letos pokladal v dubnu. Parada!!!
K čemu se to používalo?, 5.9.2011
můžu vás ujistit, že brikety ani lignit opravdu nepropadli a tím šterkem jste asi myslel makadam či něco podobného, fr. 63-128...
Huba na novom trávniku, 16.7.2011
zdravím, tak jak se osvědčil experiment se snížením množství zavlažované vody? Já jsem přestal tolik kropit a jak jsem psal - houby zmizely, ale po pár týdnech je mám opět ikdyž tolik nezavlažuju. A je jich čím dál víc a denně trhám a trhám a... celý příspěvek >
Huba na novom trávniku, 3.7.2011
zdravím, moje zkušenost: položil jsem travní koberec, zavlažoval jak o život (2x denně po dobu cca 5-6 týdnů, dávka asi 20mm/m2) a měl jsem stejný problém. Pak jsem přestal tolik kropit... a houby jsou fuč :-)
Jak silne cerpadlo pro zavlahu?, 25.6.2011
mozna jsem se spatne vyjadril, mozna jste to spatne pochopil, proto to pisu jednoznacne: tazatel chce sestavit zavlahu s dilcu gardena - toto mu nedoporucuju
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika