Příspěvky uživatele - 35.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Afrikány, 30.3.2011
Dobrý den, já tedy nejdříve slimáky posbírám do kýble a tam je sypu solí, ale sypat je rovnou na zahradě, tak to nevím, nevím.
Ořešáky versus smrčkový plot a jabloně, 30.3.2011
Dobrý den Z, Vaši výsadbu moc nechápu, no ale každý máme svůj názor. Práce je samozřejmě na zahradě se vším a sekání o kterém se zmiňujete, tak to mi nepřipadá jako nejpracnější z té veškeré péče o zahradu. Máme také hodně metrů na sekání a pečování,... celý příspěvek >
Co vám právě kvete a raší, 30.3.2011
To není téma  "k ničemu", ale pro radost z toho, co nám komu kvete atd. Mě to třeba nutí obejít zahradu i večer, i když bych tam třeba jinak vůbec nešla. Pěkný den! Marcela
Co vám právě kvete a raší, 29.3.2011
COže! No to mě nenapadlo, že když je po ránu ještě mráz (Praha), na zahradě jinovatka, že už potvory vyrážejí do terénu. Ale tulipány určitě ožrané nemám.
Zákoutí dle obrázku, poraďte prosím, 28.3.2011
Pěkné odpoledne Evo, no hned to tady vidíte. Dva názory a každý jiný, Hana má prostě jiné zkušenosti než já. Zahradničení je pokus, omyl. Kolikrát si něco vyberu a prostě se rostlince nedaří. A naopak někdy vyčtu, že mi neporoste, protože mám... celý příspěvek >
Zákoutí dle obrázku, poraďte prosím, 28.3.2011
Dobrý den Hano, s bohyškami Vám budu odporovat, mám je i na slunci (celý den) a všude rostou naprosto úžasně. Jediný jejich nepřítel je slimák. Potvora nejraději vyžírá právě srdíčka bohyšek. Co se týče javoru, díky za poznatek, jsem chytřejší.... celý příspěvek >
Zákoutí dle obrázku, poraďte prosím, 28.3.2011
Dobrý den Evo, co se týče javoru, tak to je podle mě buď javor japonský-Acer japonicum nebo javor dlanitolistý - Acer palmotum. Trsy bíle lemovaných listů jsou bohyšky-hosty, kvetou fialově nebo bíle. Bohyšek je hodně druhů, listy jsou žebrované,... celý příspěvek >
Co vám právě kvete a raší, 28.3.2011
Mě tedy připadá, že to letos kvete nějak všechno divoce jinak, než roky předešlé. Jak píše Mičurinec, některé hyacinty mi už odkvětly, sněženky teprve kvetou, narcisy už kvetou, ale tulipány mají zatím jen listy. Na ty jsem zvědavá nejvíc, protože... celý příspěvek >
Květina na severní stranu pro začátečníka, 22.3.2011
Dobrý den, teď mám v truhlících na severní straně (ale i všude jinde) macešky, petrklíče, narcisky, modřence. Na léto je osazuji begoniemi jak klasickými, tak převislými, fuchsiemi. Můžete dát voskovky, balsamíny - ty jsou pěkné spíš v níže... celý příspěvek >
Bříza, 22.3.2011
Větve teď na jaře na ozdobu do vázy, dřevo do krbu.  Využijete opravdu celý strom.
Ořešáky versus smrčkový plot a jabloně, 17.3.2011
Dobrý den, myslím se, že to chcete tak překombinovat, že je to pěkný nesmysl. On totiž plot ze smrčků neroste zase tak rychle a vyžaduje opravdu časté stříhání z důvodu zahuštění plotu. Co budete dělat s pařezama a co kořeny, které u smrků rostou do... celý příspěvek >
Ořešáky versus smrčkový plot a jabloně, 16.3.2011
Dobrý den, nejsem odborník, ale 3 metry mezera je hrozně málo. Ořešáky se Vám rozrostou do daleko větší šířky všemi směry.  A potom budou clonit nejen živému plotu ze smrčků, ale i jabloním. A plot ze smrčků vysoký 4-5 metrů, tak ten Vám bude... celý příspěvek >
Muškáty, 16.3.2011
Dobrý den, já dávám 4-5 a vždy nádherně vyrostou i kvetou. Marcela
Polámaná růže, 16.3.2011
Dobrý den, štěstí, že cihly nespadly na manžela. Polámané bych ostříhala, odřené nechala. Určitě se růžička vzpamatuje. Měla jsem jich takhle zničených několik díky neopatrným řemeslníkům a nezahynula mi ani jedna. Marcela
Stříhání popínavé růže, 15.3.2011
Nebuďte smutná, příroda je mocná a třeba Vám pokvete i tak krásně. Co zahradník, to názor. Marcela
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika