Příspěvky uživatele - 50.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání- prosím o radu, 27.3.2008
Děkuji za rady.Je pravda, že jsem jabloně loni na jaře zapoměla ostříhat.Letos to napravím.
Stříhání - prosím o radu, 26.3.2008
Když tedy nechám tu na pravo, vyvážu ji, aby byla trochu rovně (ostatní úplně odstraním) mám ještě ten budoucí terminál skracovat? Ráda bych aby dole obrazil.
Stříhání- prosím o radu, 26.3.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den Loni v létě nám kočka zlomila stromek- terminál (viz. foto). Teť si nevim rady jak ji ostříhat.Manžel radí udělat z jedné té postraní, delší větve terminál a zbytek ostříhat, ale mě se to nějak nezdá.Jabloň máme letos třetím rokem,... celý příspěvek >
Burlat, 19.3.2008
Děkuji za odpovědi Už jsem si zamluvila Burlat na Gisele ve školce Mcely, bude na prodej koncem října.Pro informaci a případné zájemce mě pan Beneš Informoval o nabídce pro podzim 2008 : připravujeme na zakrslé Gisele Skeenu, Sambu a Reginu, a... celý příspěvek >
Balzamína - jak rozmnožit?, 11.3.2008 Obsahuje fotku
Navazuji na předchozí příspěvek a zasílám foto balzamín přezimovaných doma na parapetu. Mají skroucené listy, ale ještě žijí a některé začínají růst.
Mochyně peruánská, 11.3.2008
Také jsem si koupila takový sáček.Také jsem z toho zmatená. Asi se nechám překvapit co vyroste.
Burlat, 11.3.2008
Dobrý den Ráda bych se zeptala kde nyní zakoupit  třešeň Burlat (v okolí Prahy) na podnoži Colt nebo jiné (hlavně né ptáčnici). Nebo jestli někdo neví kde sehnat Sweet Early, která je uvedena v příspěvku p. Zavřela. Za informace předem... celý příspěvek >
Pěstování melounů v Praze, 11.3.2008
Dobrý den Ráda bych se zeptala kdy se sejí semínka melounů. Předpokládám že se musí předpěstovat. Je lepší nechat sazeničky doma v teple za oknem vytahovat, nebo je (na jaře) umístit do chladného skleníku kde se růst pravděpodobně zastaví.... celý příspěvek >
orchidee nádoby na pěstování, 7.3.2008
Jsem ráda že jste nám to vysvětlil (nejsem odborník mám pouze jednu roslinku). Díky.
orchidee nádoby na pěstování, 7.3.2008
Já jsem slyšela, že se pěstují v průhledných nádobách, aby bylo vidět jestli nezahnívají kořeny. Tak asi proto průhledné květníky.
sušení minidýně, 7.3.2008 Obsahuje fotku
 Mám doma loni vypěstované plody okrasných dýní a zatim neplesnivý. Jsou v předsíni kde je tma a teplota kolem 20 stupňů (slouží jako okrasa v košíčku). Ani jsem nedoufala, že tak dlouho vydrží. Předloni jsem je dávala na topení a chytli plíseň.... celý příspěvek >
Canna - indická, 6.3.2008 Obsahuje fotku
Pěstuji canny teprve třetí rok, ale uchvátila mě ta canna na fotce-naše první- a tak jsem si pořídila i jiné druhy, které však tak nenarostly. Opravdu asi záleží na druhu.Pozor při nákupu, už se nám stalo že nám z hlízek nic nevzešlo(z 5 se nám... celý příspěvek >
Canna - indická, 6.3.2008 Obsahuje fotku
Myslím že není pozdě, nám sice už raší ve sklepě (15 stupňů a jedno malé okno), ale při nejhoršim Vám nestihnou vytvořit květy což můžete dohnat příští rok.Pozor na druhy.Jsou Canny které snad ani v květináčích pěstovat nedoporučuji(už nám jich pár... celý příspěvek >
Výsev paprik, 15.2.2008
Každoročně vysévám papriky (semínka mám z plodů tlustostěných paprik co se prodávají v obchodech)koncem ledna doma na okno (asi 20 stupňů). Teť už jim vyráží první pravé lístky, tak se chystám že je přesadim a zaštípnu hlavní kořínek aby se... celý příspěvek >
Aranžma, dekorace - internetove stranky, 16.1.2008
Další stránky o sušení rostlin http://www.tvoriveduse.ic.cz/kvetiny.html
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika