Příspěvky uživatele - 50.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde ted sehnat velky stromek, 23.12.2007
Máme levný stromek ze Lhotky smrk 170 kč 170 cm.. Směr Říčany, Kostelec nad Černými lesy, Oleška pak do prava na Krymlov lesem až do Lhotky - první hájovna na pravo. Měli tam i 5 metrové stromky, ale teť nevim jestli tam budou ještě něco mít. Je to... celý příspěvek >
chryzantémy, 18.11.2007 Obsahuje fotku
Chryzantém je několik druhů. Máme doma již několik let na záhoně vysoké chryzantémy asi 1metr, které jsme nikdy neuklízeli. Je pravda, že nám nikdy neutvořily tak krásný kulovitý trs, který koupíte v obchodě (také jsem je skoušela zaštipovat), ale... celý příspěvek >
Bougainvillea, 9.11.2007
Tento článek jsem našla na jednom servru Po odkvětu je třeba rostlinu (Bougainvillea) umístit na chladné, ale světlé místo. Ideální je v tu dobu teplota 8 - 10°C. Je-li chladněji, shodí všechny listy, ale na jaře jí narostou nové. V těchto měsících... celý příspěvek >
Květiny na sušení, 7.11.2007
Našla jsem krásný web, kde je celý seznam kytiček na sušení. Určitě si vyberete - http://tvoriveduse.ic.cz/kvetiny.html#zahradni
Thúje - vzdálenost, půda, vlhkost, 1.11.2007
Možná píšu pozdě, ale jak píšete o tom, že nechcete aby pes pobíhal kolem plotu tak si myslím, že se vám to nepodaří. Asi tam bude pobíhat pořád a bude vám lámat větvičky tújí. Já osobně bych túje vysadila tak, aby až vyrostou do požadované výšky a... celý příspěvek >
Květiny na sušení, 1.11.2007
Např. mochyně - červené lampionky, levandule, řebříček tužebníkový - žlutý, statice - limonka, světlice barvířská, černucha, ostrožka, šáter, laskavec. Jinak se můžete podívat na... celý příspěvek >
Květiny na sušení, 30.10.2007
Doporučuji statici (semínka se dají koupit všude) trvalka, žebříček - trvalka, různé druhy trav( stačí vyjít koncem léta na neposekané louky) len neboli lněné semínko. Napadá mě mnoho dalších např. červené lampionky, penízky (omlovám se, ale nevim... celý příspěvek >
maliny, 30.10.2007
Můžete už teť ostříhat ty pruty které plodily hned u země. Nové co v létě vyrostly budou příští rok plodit. Doporučuji ty nestříhat. Tak to děláme u nás a malin máme dost.
Andělská trumpeta - Durman, 29.10.2007 Obsahuje fotku
Máme plnokvětý z Turecka. Zatím jenom jeden. Letos na podzim jsme ho namnožili tak se uvidí jestli přežijou řízky zimu. Jestli se mě podaří namnožit více tak bych vám poslala.
Je to trubač?, 25.10.2007
Děkuji za odpověď. Teť jsem na internetu našla v obrázkách asi stejnou kytičku. Jmenuje se Podranea ricasoliana asi taky trubač, ale bohužel tam neni ani slovo v češtině tak tomu moc nerozumim. Díky.
Je to trubač?, 24.10.2007 Obsahuje fotku
Tuto rostlinu jsem si loni v létě přivezla z Francie v domění, že se jedná o trubač s oranžovým květem. Konečně mi vykvetl a udivila mě barva. Je to opravdu trubač, nebo má zimou jen změněnou barvu (nyní je ve studeném skleníku) a nebo je to... celý příspěvek >
Nevadlec perity, 23.10.2007
Nevím jak tento, ale nevadlec hřebenatý potřebuje ke klíčení teplo asi 20 stupňů a vlhko. Semenáčky jsou podobné řepě.
Balzamína - jak rozmnožit?, 23.10.2007
Také jsem z nich nadšená. Mám plnokvěté, jednoduché a žíhané a také je množim ve vodě. Ani nevim jaké jsou ty venkovní a pokojové, ale letos poprvé se je snažim uchovat přes zimu.Tak se uvidí.
Muškát převislý - zazimování, 23.10.2007 Obsahuje fotku
O uchování v novinách jsem slyšela, vyskoušela, ale ze všech asi 20 kusů mě přežili 2. Já je vždy v září namnožim dám mezi okna a na jaře (březen) zase ostříhám a namnožim. Přes zimu mě vždy řízky narostou tak do půlky okna. Množim asi 12 řízků do... celý příspěvek >
Durman rozmnožování, 23.10.2007
Já už jsem v září namnožila řízky namočené ve stimulátoru do zeminy. Ale můžete je skusit i ve vodě, ale trvá to strašně dlouho (mám 2 řízky už 3 týdny ve vodě a nic- teda ani nehnijí). Teť se mi to zdá už pozdě. Naše durmany jsme o víkendu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika