Příspěvky uživatele - 45.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je toto za palmu?, 26.9.2009
Dobrý den chtěla bych poradit s touto palmou, jedna paní ji chtěla vyhodit a já si ji nechala.Má asi 2 a něco metru a asi cca 40 let.Je dost zanedbaná pravděpodobně údajně loni trochu v dubnu nachladla při výměně oken.Chtěla bych ji dát vše co... celý příspěvek >
Sloní noha, 27.8.2009
Přesadit a nechat odpočinou a nehnojit 6 týdnů,(do hlíny na palmy).Zalít malinko pro začátek a nechat minimálně 3-4dny bez zalévání.Dát někam aby nešlo přímé slunce.Světlo, ale né přímé žhavení.Potom každý týden 1krát středně zalít.Mají nahamouněnou... celý příspěvek >
Chřadnoucí sloní noha, 26.8.2009
Chci se jen zeptat jak to dopadlo s Vaší sloní nohou.Já jsem taky loni zachraňovala a jen jsem přesadila byla dost zubožená a jelikož nebyla moje, tak jsem dost riskovala a vůbec jsem si nemyslela, že přežije.Neměla sice díru v noze, ale byla nahnilá... celý příspěvek >
Cykas a divné výhonky, 26.8.2009
Dobrý den, semeno jsem si koupila loni na výstavě květin no a ten co mi ho prodával(koupila jsem jich 5) mi tvrdil, že ho mám dát do hlíny a čekat.Prý to trvá 2 roky.Možná je to pravda nevím.Mám ho rok v hlíně pořád zalévám a nic neleze, tak ještě... celý příspěvek >
Sekačka ABG 480, 25.8.2009
Dobrý den pane Václave, ˇprosím o radu. Po prvním použití sekačky AGB 480 se při použití pojezdu ozývají duté rány. Bez pojezdu funguje sekačka v pohodě. Děkuji Jana
Sloní noha, 25.8.2009
Dobrý den mám 3 sloní nohy a zachraňovala jsem jen jednu, tak,že byla úplně ošklivě neudržovaná.Napůl seschlá a plesnivá.Tak jsem ji přesadila do nové hlíny na palmy a sestříhala kompletně celou hlavu asi tak na 5 cm.Po 14 dnech jsem zjistila jak mi... celý příspěvek >
Mandloň - prunus amygdalus, 6.6.2009
Zdravím, já tedy nevím, ale mám zřejmě také mandloň. Mám ji před plotem v polostínu, je vysoká asi 70cm, na jaře byla obalená růžovými květy - něco nádherného - a teď jsem koukala že se na keříčku dělá mnoho mandliček. Mám jen jednu, bydlíme na... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 18.5.2009
Kdo mi může poradit? Mám ibišky ze semen, už jsou tři roky v záhoně. Vždy na jaře, kdy mají obrazit začnou obrážet jen dole a tam jim rostou nové výhony, všechno co narostlo loni je mrtvé, takže nemají šanci vyrůst. Každý rok se to opakuje. Letos mě... celý příspěvek >
Co s vydrami?, 26.4.2009
ahoj, pls poradíte mi jsem začátečník nebo vlastě už tak pokročilej mám na zahradě jezírko o rozměrech 4m. na 3m měl jsem tam ryby kapry pstroužky karasy atd. ale pak v okolí vysadili 2 vydry už jsou prej 3 a všechno mě to vyžraly tak poradíte jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika