Příspěvky uživatele - 63.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 18.5.2011
Nesmysl, smrtelná dávka modré skalice je sice tak 10 g, nicméně chce to hlubší znalosti pro pochopení toho že měď je stopový biogenní prvek. Těžko jednoznačně říci detailně o všech vlivech, nicméně při koncentraci 1 lžička na bazén se nikdo otrávit... celý příspěvek >
Co se starým namíchaným benzinem?, 29.6.2010
Natural 95, teče u každé pumpy, aditiv do primitivního 2T netřeba, jen přidat olej.
Co se starým namíchaným benzinem?, 27.6.2010
Panenko skákavá podsrpenská   - 2 nebo 3 litry "staršího" benzínu do plné nádrže nafty nepoškodí ani ten super chrochtomotor dé-cé-í - na to vsadím klidně svoje znalecký razítko z autoopravárenství  I když - u motorů s... celý příspěvek >
Změna benzínu u sekačky MF70, 9.6.2010
Že by? Asi jsem opět někde chyběl ve výuce...
Pila Aram-Trade-Tools, 8.6.2010
Při své práci technického znalce se s čínskými "značkovými" klony či plagiáty setkávám stále častěji. Přeji šťastným majitelům hodně štěstí, hlavně aby jim radost z výhodného nákupu vydržela a aby se při práci s těmito... celý příspěvek >
Křovinořez Al-ko FRS 4125, 8.6.2010
Přiznám se, že jsem ten návod taky nečetl  4125 mám třetí rok a poprvé jsem ji mazal vloni, letos jsem dokonce objevil další šroub, přes který by mělo jít doplnit mazivo i do celé té dlouhé trubky... což jsem učinil. Nazdár Svoro  - a... celý příspěvek >
Křovinořez Al-ko FRS 4125, 6.6.2010
"Zpopod"  ložiska modrá vazelina opravdu leze, je to dáno konstrukčním řešením - vazelina bude vždy prolínat, protože vnitřním kroužkem mazaného ložiska prochází drážková hřídel... nicméně stačí občas vazelinu do úhlového... celý příspěvek >
Repasovaný japonec nebo nový číňan, 10.11.2009
Mahindra není čínská firma, ale indická. Čínské produkty nedosahují v segmentu motorových vozidel a strojů kvalitu takovou, aby se vyplatila jejich případná "láce". Ale pro mě-za mě, ať si to každej vyzkouší na vlastní kůži 
Olej do dvoutaktu, 6.11.2009
Ten samej používám hezkejch pár měsíců i let v křoviňáku Alko a v pile Stihl MS 211. Bez problému. Přestaňte "řešit" syntetika, polosyntetika... na to už se dávno nehraje. Oleje jsou jen dobré a ještě lepší-tedy, pokud tam nelejete olej na... celý příspěvek >
Mazání lišty řetězové pily, 6.11.2009
Když dáte M6 a pořežete si na zahrádce pět metrů za rok, ta trocha oleje se v půdě rychle rozloží... Nicméně člověk má pocit, že by mohl bejt ohleduplnější, protože té negativní zátěže je čím dál tím víc... Takže já používám "bio" olej -... celý příspěvek >
Drtic/stepkovac Al-ko new tec 2400 - zkusenosti, 29.8.2009
Je to dost tragický štěpkovač. Máme něco podobného od Alka (asi stejný typ, odpovídá popisu)  na chalupě a po několika pokusech o likvidaci větví a větviček jsem práci s tímto zázrakem vzdal. Laciné = 2 x placené, prostě typický marketový... celý příspěvek >
Křovinořez Al-ko FRS 4125, 18.7.2009
Mám tenhle typ dva roky, bez problémů (rozpadávající se strunová hlava vyřešena zakoupením další, která se už nerozpadá)
Idealni pila pro pilneho chalupare, 28.4.2009
Coby jesenický chalupář používám úplně v klidu MS 211, za ušetřené drobné jsem si koupil mj.  ještě dva řetízky "do foroty" a když trefím zarostlej hřebík, prohodím řetěz a řežu dál   Brousit se může po setmění... Za čtyři... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika