Příspěvky uživatele - 252.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 29.4.2012
Ano zrají postupně už od konce července.U odrů§dy Vitakola jsou první plody zralé kocem července a zrání se protahuje do půli srpna, u jiných až do konce srpna.To může někdo, kdo toho chce mít hodně považovat za nepraktické.Ale počítejme.Výživáři... celý příspěvek >
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 29.4.2012
Pane, jestli ten příspěvek píšete 5.10,tak už to kolomikta nemůže být, kolomikta raná mi začíná zrát už po 20 červenci první plody a koncem srpna už skončí i pozdní odrůda.Asi máte argutu.Ty jsou různé, rané, středněrané, pozdní, zrají v září až... celý příspěvek >
Sladká jablka, 17.10.2011
to Signe Tilisch by jste měl dát do ovocné školky Bojkovice aby se uchovalo, neb do holovous neb prof řezníčkovi na V3k. Brno.Otec říkal, že za jeho mládí měli v Průhonicích Sládě, velmi sladkou.Stromečky někdo ukradl.
Co právě sklízíte?, 17.10.2011
prosímvás jak se říká těm malým plodovým větvičkám česky? brachyblast je anglicky
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 21.9.2011
Nekupoval, protože MT nemá nejlepší chuť a duo nemám ještě ověřené, snad příští rok zaplodí.Ruské odrůdy, které jsou už v republice mnohé jsou velmi dobré.mají je ve Starých odrůdách jinak v mnoha obchodech je amur a altaj.V Průh. mají i moji kola44,... celý příspěvek >
Aktinidie, kiwi, 18.9.2011
K plotu bych aktinidie nedával, pokud plot je z drátové pleteniny.To proto, že výhonky opletou každý drát a pak zesílí a strhnou plot velkou vahou koruny na zem.
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 18.9.2011
tyto dvě bych nekupoval, zajel neb zavolal bych do výzkumného ústavu okrasného zahradnictví Průhonice.Kousek před ním je i prodejna, ale víc vědí ve výzkumáku.Ten byl sice oficiálně zrušen 15.08. ale ještě tam cosi je a je rozběhnutý výzkum zimolezů,... celý příspěvek >
Kiwi odumírá?, 7.9.2011
taky jsem to podcenil opravdu někdy odumře úplně, jindy se od kořene spraví.Na balkoně je ale větrno a sucho, lze to zkoušet, ale lepší je to v telrénu. Záleží také na druhu kiwi=aktinidie.Druhů je moc a každý jinak citlivý na mráz. pokud máte jednu... celý příspěvek >
Sladkovišeň, 16.8.2011
před 65 roky jsme měli hortenzii královskou a dosud si rád vzpomínám na její výbornou chuť a aroma.Dala se jst až teprv přezrála, zesklovatěla a to už pak byla jen na jídlo, byla moc měká, při sklizni by se otlačila.Ale na to právě jsem ji měl.Jíst... celý příspěvek >
Zemina pre mladé kiwi, 8.8.2011
hlavně přes zimu slabé rostlinky arguty často nevydrží.Příště ty nejvzácnější zase schovám.Ve sklepě to pak musím každých nejmín 14 dní zalévat po celou zimu.Kolomikta by to myslím měla vydržet, ale radí mi i tu schovat.No uvidíme.Ještě i dnes jsem... celý příspěvek >
Jaké Kiwi vybrat?, 7.8.2011
paloo, to kvete každé jindy, když kvete arguta, tak už kolomikty květ dávno není.jedině zkusit ho schovat do ledničky z kolomikty a počkat až vykvete arguta, nebo argutu mít ve skleníku aby kvetla dřív.A hybrid těchto dvou druhů jsem ještě neviděl, i... celý příspěvek >
Aktinidie, kiwi, 26.7.2011
gratuluju, jestli je to samosprašná neb opylí se to, tak si nachystejte kýble, bude jich potřeba několik na takovou úrodu.. Ted hodně pršelo, tak je to vpořádku, ale přijde-li v létě sucho, pak je zalejte.Jeden pán jich měl jednou v receptáři v... celý příspěvek >
Kiwi, 20.7.2011 Obsahuje fotku
myslel jsem, že mi to dá oba obrázky a ono to dalo jen samce, něco jsem pokazil, tak samici dávám zvlášť
Kiwi, 20.7.2011 Obsahuje fotku
gratuluji vám k úrodám kiwi, kromě letošního roku, kdy to na většině území namrzlo a musíme si počkat na lepší rok./rodu jsem viděl jen v želešicích pod Brnem, v Skalice.kamenec u Frýdku-Místku, na Hukvaldech a na jižní moravě a slovensku. Namrzlo... celý příspěvek >
Ananas, 20.7.2011
Byl jsem v Dobraticích u Frýdku-Místku u pana Polácha, který má vytápěný skleník.Největší užitek má z ananasu.Má je na regálech asi tak v 6l. květináčích a každý mu vždy zakvete a nasadí plod.Plod váží okolo 2kg a dozrává v listopadu.Tehdy jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika