Příspěvky uživatele - 252.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké Kiwi vybrat?, 20.7.2011 Obsahuje fotku
Dík za tip.Tam jsou jen aktinidie chinensis, které vám určitě zmrznou, pokud je nebudete pěstovat ve skleníku. Pokud rozumím, máte to na ven.A nechcete samce.Potom posadte weiki, issai Kozolupská a p.Když časem najdete místo na samce třeba i někde... celý příspěvek >
Rakytník, 19.7.2011 Obsahuje fotku
dovezena k nám byla i odrůda čujskaja a j. která už není tak moc kyselá a roste menší, nepříliš vysoká.A šlechtí se, zas bude něco dobrého. Staré odrůdy jsou v USA úplně zakázány kvůli tomu, že zaplevelují. My to na sítě promáčkli hříbkem, a... celý příspěvek >
Problémy s Goji, 19.7.2011
tak se mi zdá, že z toho nikdo z vás nějakou slušnou úrodu neměl. Já jsem jen jednou v životě viděl pořádně plodit kustovnici a to na starém výstavišti v Nový Sad, Jugoslávie.Byl jsem tam za války s humanitární pomocí a na tom výstavišti v jedné... celý příspěvek >
Aktinidie, kiwi, 18.5.2011
4 sazenice? kdybych tolik sázel, dal bych jednoho samce a ze samic bych dal různé odrůdy, nejen jednu.Ještě zkoušíme různé, pak snad jich bude dost k mání. Já jsem v Jeseníku, ale pohybuju se přes Ostravu až po Frýdlant nad Ostravicí.Občas.Sazenice... celý příspěvek >
Kvetení a pohlaví schizandry, 17.5.2011
Píše mi odborník z Vladivostoku, že má sbírky různé schizandry a asi 150 odrůd aktinidií. No ale do posílání se mu nechce.Zkusit by šlo aby poslal aspon semena.Vozí věci do Petrohradu do VIR.Až se podaří mu něco také poslat tak snad se to... celý příspěvek >
Aktinidie, kiwi, 17.5.2011
aktinidie letos na většině našeho území omrzly.Ony brzy na jaře raší a když přijde pozdní mráz, omrzne to co vyrašilo.Nevyhazujte je ještě, ony většinou od spodní části kmínku vyraší znovu.Jen moc malé by to letos nemusely všechny přežít.Na dospělých... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 17.5.2011
Někteří odborníci říkají, že je potřebné pro opylení aby byly alespoň dvě odrůdy.Modrý triumf a duo jsou ale našeho původu a naše odrůdy jen těžko mohou konkurovat ruským.Duo je zajímavá tím, že zraje ještě i postupně později než první úroda.Ale já... celý příspěvek >
Kiwi nekvetoucí, 17.5.2011
Letos byl na většině našeho území začátkem května mráz.Druhy kiwi brzy na jaře raší.Výhony namrzly.Už začínají pučet nové výhony, takže kdo to hned vyhodil, nadělal si škodu. V těchto pupenech však už nejsou květy, takže letos to nepokvete a nebude... celý příspěvek >
Angrešt, 17.5.2011
Když už tady je téma angrešt, tak chci jen poznamenat, že jsem byl ve státní zkušebně UKZUZ želešice.Zkoušejí tam i nové odrůdy od šlechtitele Vrány ze Zborovic a moc je chválí. O odrůdách moc nevím, jen vím, že některé trpí plísní listů a některé... celý příspěvek >
Jak se zbavit vrabců, 8.5.2011
Tak v té číně, to bylo mnohem horší než píšete. Syfilický Mao Ce Tung nařídil, aby všichni přestali pracovat a začali hubit vrabce.Prý dělají škodu.Poklesla produkce, začal hladomor. Vyhubení vrabců mělo za následek přemnožení škůdců, které vrabci... celý příspěvek >
Samosprašný rakytník, 8.5.2011
Tak ten s těmi drobnými hnědými puky je samec.Samice má jen malé pupeny a pak skoro neviditelné malé blizničky.Samec má velké pupeny. Rakytníky mají mělké kořeny, kopírují povrch půdy, snad spolupracují s nějakými bakteriemi nebo nějak tak. Takový... celý příspěvek >
Sladký angrešt a rybíz pro děti, 6.3.2011
Jen vím, že náš šlechtitel angreštů pan Vrána má na výstavách žlutý stánek, kde prodává. Ve státní zkušebně jsou jeho odrůdy hodnoceny vysoko.    neplette si ho ale se synonymem vrana, které kdosi tady používá.To je jiný... celý příspěvek >
Tsuga - zakrslé formy, 6.3.2011
Litomyšl má obrovský sortiment, ale vše v katalogu má už hotové na vysazení = velké, květináče 2 litry i víc. Já potřebuju ještě malé, nevíte kde je sehnat? jedna severočeská firma říká, že se na ně specializuje ale vůbec nekomunikuje. Potřebuju to... celý příspěvek >
Kde sehnat muchovník na kmínku?, 4.2.2011
mnoho divokých muchovníků má plody drobné a chutí moc muchovnkové, na jídlo nestojí za nic, napříklůad v arboretu Hranice na Moravě, v ZOO Praha troja a v mnoha parcích. roubované by měli mít v ADAVO, Velký Osek u kolína a v Průhonicích.Myslím ty co... celý příspěvek >
Placaté broskve, 17.12.2010 Obsahuje fotku
Placaté broskve.Jaké máte zkušenosti? jaké jsou správné názvy?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika