Příspěvky uživatele - 96.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 18.8.2007
Nepochopil jste... 280 je farmářka, ale u Husqvarny si mysleli, že je profi při srovnání Ranchera a 280ky...
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 17.8.2007
Ano, ta vyšší cena u výkonnostně srovnatelných křovinořezů konkurenčních renomovaných značek, je právě ta cena za kvalitní provedení, materiály, technologii, servis, dokumentaci, atd. Chápu, že si někteří nemohou dovolit silný stroj za vyšší peníz,... celý příspěvek >
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 17.8.2007
No tak to si užijete s takovou těžkou a nevýkonnou kobylou. Když jsem dealerovi Husqvarny povídal o parametrech své  MS 280, tak mi říkal, že nemůžu srovnávat Ranchera s profi řadou od Stihlu... :o) Tak i on to uznal...
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 17.8.2007
Proboha lidi, kupujte Stihly, Husqvarny a Jonseredy a máte po problémech. No a jestli se Marunaky (pěkně debilní jméno) přidřou, když používáte Castrol TT v poměru 1:50, tak to o kvalitě motoru mluví samo za sebe.. Jestli proto ředíte 1:25, aby motor... celý příspěvek >
Kuprikol, 17.8.2007
Díky za informace, jak to funguje v medicíně. V zemědělství je ovšem tato možnost, jak píšete, vyloučena. Dají se použít, pouze registrované přípravky. To jste sám psal.  Je škoda, že když to jinde jde, tak proč ne i u nás. Bohužel, o všem... celý příspěvek >
Kuprikol, 15.8.2007
Prosím Vás, mám zkoušku z fytofarmacie, tak o pesticidech něco vím. Máte pravdu, ale v.la ze mě nedělejte. Já jen říkám, že co je registrované v zahraničí, nemusí být registrované u nás. Bavil jsem se se zástupci Bayeru a ti říkali, že lze bez... celý příspěvek >
Choroba jahodníku, 14.8.2007
Bohužel, jinak vynikající Euparen Multi, byl vyňat z registrace... Takže zbývá vyživovat Fe.
Nemoc paprik, 14.8.2007
Dobrý den, ano, jedná se o problém s nedostatkem vápníku v přístupné formě... Já bych postupoval takto. Aplikoval bych vápno na půdu a zároveň použil listovou listovou výživu hnojivem, kde je vápník v přístupné (chelátové) formě. Kvalitní jsou Wuxaly... celý příspěvek >
Kuprikol, 14.8.2007
Máte samozřejmě pravdu, chtěl jsem jen poukázat na Kuprikol jehož opravdu nemám rád. Funguje minimálně a je toxický více než moderní fungicidy. Rajčata neprodávám, ale konzumuji sám. Je nepsané pravidlo, že co lze použít do plísně brambor, lze použít... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 13.8.2007
Tak jste si nakonec vybral :-) Přeji hlavně bezporuchovost a ať máte pocit, že jste si vybral správně. S pozdravem, P.Š.
postřik rajčat, 11.8.2007
Prosím Vás, 4 hodiny naprosto stačí... Pokud byl velký liják, tak se naopak spláchl kontaktní mancozeb. Akorát radíte kolegovi špatně, bohužel jsem si toho všiml pozdě...
Kuprikol, 11.8.2007
Dobrý den, mám takovou menší radu. Stejně mě tady hnedka někdo osočí, ale to je jedno - už jenom to, že stříkáte rajčata proti plísni Kuprikolem je chyba. Oxychlorid mědi je k rostlinám fytotoxický a o jeho škodlivosti se dá úspěšně polemizovat.... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 10.8.2007
Chtěl jsem, abyste zvážil i tu Stihlku. FS 55 je pro vás slabý model, podle toho, co jste psal, je pro Vás ideál FS 120 - s tím trojzubcem se maliny sundavají jako víno.. :-) Je to výborný kotouč. Mrzí mě, že nemáte těch 17000,-, abyste si ji mohl... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 10.8.2007
No, poněkud ostřejší reakce.. Asi jste taky jeden z těch, kterým vadí všechno. Mně nikdy žádné zvuky z okolí nevadily, chápu, že lidé pracují. Lepší vzít v neděli v sedm ráno pilku a řezat, než po ožrávačce dospávat a nadávat na ty co dělají a snaží... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 10.8.2007
ještě dodám odkazhttp://www.stihl.cz/navi/index.php?m=11&cat=110&id=46Zkuste než koupíte ten Dolmar, který máte již vyzkoušený asi i osobně, tak si osahat a vyzkoušet tu FS 120 a podle vašeho pocitu se rozhodněte. Nechte si to nastartovat a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika