Příspěvky uživatele - 96.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 10.8.2007
S Dolmarem nic nezkazíte. Ovšem, doporučoval bych zajet do STIHLU a osobně se podívat na na model FS 120 s podobnými výkonnostními parametry. Stojí sice 16999, ale jsem si jistý, že vydrží více než Dolmar. Vím, chcete do toho investovat cca 10000,... celý příspěvek >
Stihl - Oleo Mac, 9.8.2007
Vážený pane, mám 8 let fs 450K od STIHLU a za tu dobu mi 1x odešlo zapalování, které mi zadarmo vyměnili.. bylo to loni po 7 letech náročné práce s ním v lese a na farmě. Překvapuje mně, že toto říkáte... P.Š.
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 9.8.2007
Dobrý den, já Vám mohu jen a jen doporučit stroje značky STIHL, mám křovinořez FS 450K, je to sice pro Vás dražší stroj, ale neměnil bych. Za 8 let, co ho mám, odešlo jednou zapalování, které mi ZADARMO vymněnili. Dělám s ním od jara do podzimu na... celý příspěvek >
Jak zničit chrousta, 29.7.2007
Dobrý den, chroust má rád zásadité pH. Za předpokladu, že máte v půdním profilu pH vyšší než 7, zkuste trávník pohnojit síranem amonným. Nabízí se použití granulovaných nematocidů, které je lepší zapravid do profilu, jenže tím byste si trávník... celý příspěvek >
Plevel u vzrostlých natí brambor, 4.7.2007
Dobrý den, herbicid TITUS  je registrován na postemergentní ochranu brambor. Může se aplikovat do zapojení porostu.. Ve vašem případě je již pozdě, brambory kvetou až po zapojení porostu, ale pamatujte si to na příští rok. Je vynikající.... celý příspěvek >
Roundup OK, také mám raději originální produkci, než generika, 4.7.2007
Ano, žádná firma nenabízí kompletní spektrum pesticidů. Ale pokud bych měl vyzvednout opravdu tu top špičku, na prvním místě je Bayer CropScience, za ním v těsném závěsu Syngenta. BASF s DuPontem by se dle mého názoru dělili o třetí místo. Ale DuPont... celý příspěvek >
Roundup, 4.7.2007
Vážený pane, já žádný titul nemám :-) Souhlaste si s panem Alím, i když si neuvědomuji, že bych ve svém příspěvku něco nalhal. Chtěl jsem jenom říci, že pokud si za stejnou cenu můžete vybrat kvalitnější glyphosate, tak to prostě udělejte! To mi zní... celý příspěvek >
Roundup, 4.7.2007
To byla reakce na Alího
Roundup, 4.7.2007
No, když si myslíte, že je úsměvné předkládat výsledky účinnosti glyfosátů, tak si to myslete, já Vám to neberu. Chtěl jsem jenom zahrádkářům poradit, který si vybrat, když za stejné peníze mohou mít lepší výsledky. To je stejné jako vybrat si... celý příspěvek >
Roundup, 4.7.2007
Jak nehoráznost? Účinnost Kaputu oproti Touchdownu je cca o 20% nižší na pcháč oset. A to rozhodně není žádná nehoráznost, či odchylka na hranici statistické chyby, jak povídáte. Nejdříve proveďte pokusy a když se Kaput, Glyfogan a podobné... celý příspěvek >
mandelinka a brambory, 3.7.2007
To Tilt je taky v registru a 6 let se neprodává... Podívejte se raději do katalogu BASFU, jestli ho vyrábí, či ne. A uvidíte, že se nevyrábí. A proč máte tendenci používat Regent, když je na trhu Calypso, Actara a Mospilan??? Nevím, co SRS dělá, když... celý příspěvek >
Roundup, 3.7.2007
Nechápu, co je neetické, když někdo kupuje výrobky firmy Bayer CropScience, která dodává na trh nejkvalitnější pesticidy, to mi opravdu odpovězte. Doma kupuji z 80 % výrobky právě této firmy. Letos zavedené přípravky - např. fungicid Fandango a... celý příspěvek >
Roundup, 3.7.2007
Vážený pane, když spojíte lepší účinnost a nižší cenu, tak jednoznačně doporučuji herbicid Touchdown. Vychází opravdu lépe. Z herbicidů na bázi glyphosate, co jsem testoval je pořadí: 1. Roundup Rapid (Monsanto), 2. Touchdown Quattro (Syngenta), 3.... celý příspěvek >
Brambory moderněji, 2.7.2007
Samozřejmě, kdo nechce dostávat dotace na meziplodiny, může meziplodinu zaorat na podzim. Pro to, abyste dostal dotace, musíte je mít zaseté do 10. října a na poli musí být minimálně do 15. února. Nevím po jaké předplodině tyto meziplodiny... celý příspěvek >
Brambory moderněji, 2.7.2007
Dělám brambory na téměř 2 ha a po sobě bych se je pěstovat nebál.. Pěstuji brambory na pozemku 2x za rok, připom se mi každým rokem část překrývá. Neposlouchejte rady s hořčicí, svazenkou, peluškou pro Vás je to nepoužitelné. Po hořčici... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika