Příspěvky uživatele - 194.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestky 2021, 1.10.2021
Děkuji za reakci, Bystrická byla loni bezvadná a letos vůbec nedozrála..scvrklé švesty kyselé..polovina Valjevky sladká, vyzrálá a druhá taky se scvrklými plody.. :(
Švestky 2021, 1.10.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji Valjevku a Bystrickou.Letos byla násada obrovská, ale před dozráním začaly švestky okolo stopky sesychat.Valjevka jen půl stromu, Bystrická komplet, a vůbec nedozrála, jen částečný opad plodů, které jsou nakyslé.Dokázal by mi,... celý příspěvek >
Kterou odrůdu zvolit?, 21.8.2020
Tak nakonec jsem zvolila kompromis a objednala si odr. Radosť..
Kterou odrůdu zvolit?, 20.8.2020
Děkuji Vám..
Kterou odrůdu zvolit?, 20.8.2020
oprava Redhaven..:)
Kterou odrůdu zvolit?, 20.8.2020
Dobrý den, prosím vás, poraďte..Lákají mně tyto: Dniepro, Modřinka,Inka, nebo Red Haven..zasadit však mohu jen jednu..Bydlím v Litomyšli, tedy spíše okrajová část pro broskvoně..
Rajčata 2019/2, 4.9.2019
Dokonalé, letos jsem zkusila Andine cornue z eshopu dobrasemena, a úrodnost i chuť dobrá, jenže praskají silně, takže už je nebudu na rok pěstovat.. odr. Big mama je chutí průměrná, taky mně neoslovila.
Atraktívne druhy rajčín, 1.9.2019
Děkuji oběma za odpovědi, pokusím se poshánět, mám ráda bifteková i mini rajčata..
Atraktívne druhy rajčín, 30.8.2019
Nešlo mi přihlásit se, dotaz jsem poslalal já..děkuji.
Atraktívne druhy rajčín, 30.8.2019
Máte je parádní všechny..Můžu se zeptat, kde sháníte semínka?
Aprimira, Aprikyra, Aprisali, 11.8.2016
já mám dozrálé plody cihlově červené se žlutou dužinou
Aprimira, Aprikyra, Aprisali, 11.8.2016
Letos poprvé mi dozrává Aprimira..Plody pěkné dost velké, ale nejdou od pecky, její okolí je kyselé, navíc opadává, je sice dost štavnatá, ale chutí vedle meruňky ani neležela..Stromek přeroubujeme raději na Ontario, které nám chutná.. Velké... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 13.2.2016
dobrý den, zkoušel někdo odr. Yellowstone?Zajímá mně chuť..
Mladá Valjevka - neplodí, 12.8.2015
Děkuji
Mladá Valjevka - neplodí, 31.7.2015
Děkuji Vám, uklidnil jste mně..je na myrobalánu..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika