Příspěvky uživatele - 119.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Andulky - poradte prosím, 14.5.2011
Protože v kleci zůstává ta druhá, ne? Andulka je hejnový pták - když máte jednu, přivykne na Vás, jako na své hejno, pokud už máte dvě - fixují se na sebe a k člověku už nepřilnou... Pokud tam ta druhá zůstává, ale přesto chcete, aby se prolétli, tak... celý příspěvek >
Kavka - březost, 5.5.2011
Tak je-li to samice, tak a nikdy dřív nesnesla čistá vejce, tak bych ji teď pár dní sledoval... je možné, že se vejci nebude chtít ven a může to způsobit problémy až úhyn(poznal by jste na rapidní změně chování a vzhledu). Prostě pozor na laxnost,... celý příspěvek >
Kavka - březost, 4.5.2011
Nevím co myslíte pojmem březost - to je označení gravidity u savců... Ptáci mají dobu inkubace - u kavky cca 18 dní... nechte ji 3 týdny(pokud nechcete provádět kontrolu oplození prosvícením vajec) a pokud se v budce neobjeví mladé, tak jestli tam... celý příspěvek >
Jak se zbavit vrabců, 14.4.2011
Já bych oddělal poškozené části - tím se tam přestane ptákům líbit a odletí a nahradil je novými... Pochybuji, že by se poté vrátili, teď budou mít až až práce s hnízděním. Když to teď jen zapěníte, máte dost velkou možnost, že tam jednoho... celý příspěvek >
Povolení na stavbu bazénu, 13.4.2011
Aha, tak to děkuji za korekci! V tom případě rozhodně rozesílat doporučeně! Aby bylo jasné od kdy se počítají lhůty atd...
Povolení na stavbu bazénu, 12.4.2011
A to rozesíláte sama? Za mě to dělal SÚ a obeslal doporučeně všechny účastníky řízení - kdo se nevyjádřil = souhlas. Ale nebuďte z toho skleslá, stavíte-li na svém pozemku 11m od hranice, tak to že některý soused řekne - "já prostě nechci, aby si to... celý příspěvek >
Řízkování, 11.4.2011
Jen pro začátek plané stromy v přírodě samozřejmě plodí! Jen třeba to jablko by jste asi nepozřel!! Když zasadíte semínko, tak Vám z něj vyroste strom, ovšem plodící plody úplně jiných vlastností, než z kterého jste vzal to semínko(viděl jste někdy... celý příspěvek >
Filtrace, 10.4.2011
Prodejce uvádí do 120m3...
Odnaučení kňučení, 10.4.2011
My jsem naše štěně odstavili hned druhý večer - první noc jsem celou noc pracoval, tam spala u mě na klíně nebo u nohou, druhou noc v pelechu v obýváku pod gaučem, a my jsme zůstali u ní spát na gauči - třetí noc už hezky na místě(do ložnice nesmí).... celý příspěvek >
Papoušek, který dobře mluví, 5.4.2011
Dobře mluví Žako, slyšel jsem i Aru a andulky - kolik času je velice individuální a mnohdy, ač se svěřenci věnujete sebevíc nezačne mluvit nikdy... Jiný zas začne kecat jen při poslechu rozhovorů(tedy bez nějakého "zamýšleného učení"). Rozhodně je... celý příspěvek >
Pokácení ovocných stromů, povolení?, 26.3.2011
Lído, dáváte zde mnoho dobrých rad, teď matete - kácí se zpravidla v období vegetačního klidu, ale pokud dostanete povolení tak můžete kdykoliv. Je to doporučeno jako období od 1.10. do 31.3. Výklad MŽP je hezký, ale důležité je datum, ze kdy ten... celý příspěvek >
Chov nutrií, 26.3.2011
koukněte se na nějakou chovatelskou výstavu většího rozsahu - už je opět možno na ně narazit a podiskutovat s chovatelem...
Několik roubovacích rad do začátku, 16.2.2011
Zdravím a pozdravuji, já se učil roubavot předloni - koupil jsem pár nových knížek, ale ty jsem směle odložil a zašel do antikvariátu!!! Dle mého není nad ovocnářskou literaturu 70 a 80 let - vysvětleny všechny postupy a s pěknými nákresy s dobami... celý příspěvek >
Dešťová voda ze střechy, kryté asfaltovými pásy, 13.12.2010
Já bych se této vody na zalévání nebál... Odeberte si do lahve vzorek vody ze svodů na začátku deště a po 3hod. lijáku - je -li tam významný rozdíl v zabarvení(první je zakalená) je vaše znečištění způsobeno splachem ze střechy(na střechu se chytne... celý příspěvek >
Příjem tekutin v zimě?, 28.11.2010
napouštějte studenou - od určité hranice teplá voda zamrzá rychleji...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika