Odnaučení kňučení



host - 119.88 (?)
10.4.2011 16:41
My jsem naše štěně odstavili hned druhý večer - první noc jsem celou noc pracoval, tam spala u mě na klíně nebo u nohou, druhou noc v pelechu v obýváku pod gaučem, a my jsme zůstali u ní spát na gauči - třetí noc už hezky na místě(do ložnice nesmí). Kňučela a nemohla spát a ráno jsme ji našli v botníku, čtvrtou noc opět kňučení a tak jsem dal ji do pelechu svoje triko(nošené) a byl klid... když jsme odcházeli, tak po zavření dveří a odchodu(o jedno patro níže) začala štěkat - potichu jsem se vrátil, aby mě neslyšela, rychle otevřel a dostala vix(symbolické plácnutí a zvýšeným hlasem "nesmíš a na místo"). Podotýkám, že oba rozkazy už po týdnu uměla. To se opakovalo první den asi 4x, druhý 2x a třetí den už jen 1. Od té doby je klid...
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 218.35 (?), 3.3.2010 7:25, zobrazeno: 70499x

Dobrý den, chci vás všechny poprosit o radu.Mám doma od minulé středy štěňátko trpasličího pinče a nechce spát samo v pelíšku a kňučí.Nejhorší je to v noci.Chápu že byla odloučena od matky a sourozenců a teskní.Já jsem s ní až do dnešního rána spala v posteli.Ale protože chci aby spala sama v pelíšku a nekňučela nevím jak ji to naučit.Moc děkuji za každou radu

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.21 (?), 3.3.2010 14:30

Nejsem pejskař, ale vím od chovatelů i ze své zkušenosti, že když si donesete štěně domů je potřeba ho mít u sebe i v noci (nemyslím tím přímo v posteli) a pokud kňučí položit na něj ruku, aby pocítil, že je někdo na blízku až si na Vás zvykne a poté mu můžete udělat svůj pelech, ale dávat mu na jevo, že jste poblíž.Většina, kteří si pořídí psa a hned ho,,odstaví,, a pak se poté diví, že štěká po nocich.Ten pes se začne bát a proto štěká.Přeji mnoho úspěchu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 177.212 (?), 1.4.2010 1:54

Souhlasím. Je třeba dát mu najevo, že není sám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 133.7 (?), 9.4.2011 13:33
jj, já mám problém že v mé přítomnosti pes ani nehlesne, ale když je doma sám v noci tak kňučí a kňourá za což fasuji spousty krásných dopisů od sousedů. Je mu 9 měsíců a nevím co s tím :-(((radio, hračky, kapky na uklidnění nic nějak nepomáhá nebo jen na chvilku :-(((
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 147.9 (?), 9.4.2011 19:58

Možná by bylo lepší nechat jí spát s Vámi pořád. Tolik místa nezabere a bude jí i Vám dobře. Sousedka řešila stejný problém ale včas tak, že se svojí fenečkou spala ve spacáku u boudy několik nocí. Trochu náročné ale zřejmě spolehlivé. Její fenka je ale pořád úžasný mazel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 2.252 (?), 10.4.2011 10:07

Zkuste dát do pelíšku tikající budík třeba pod polštář. Má napodobit tlukot matčina srdce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 119.88 (?), 10.4.2011 16:41
My jsem naše štěně odstavili hned druhý večer - první noc jsem celou noc pracoval, tam spala u mě na klíně nebo u nohou, druhou noc v pelechu v obýváku pod gaučem, a my jsme zůstali u ní spát na gauči - třetí noc už hezky na místě(do ložnice nesmí). Kňučela a nemohla spát a ráno jsme ji našli v botníku, čtvrtou noc opět kňučení a tak jsem dal ji do pelechu svoje triko(nošené) a byl klid... když jsme odcházeli, tak po zavření dveří a odchodu(o jedno patro níže) začala štěkat - potichu jsem se vrátil, aby mě neslyšela, rychle otevřel a dostala vix(symbolické plácnutí a zvýšeným hlasem "nesmíš a na místo"). Podotýkám, že oba rozkazy už po týdnu uměla. To se opakovalo první den asi 4x, druhý 2x a třetí den už jen 1. Od té doby je klid...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 142.1 (?), 10.9.2011 20:00

No a co když mám 11 měsíčního Ridgebacka a uvážu ho na zahradě k boudě, vzdálím se a on knučí a vyje a rozštěká pulku dědiny, takže taky nic přijemného.Zkoušela jsem vzdálit se a jak začal knučet tak ho zpucovat ale to pomuže max. na 5 min potom znova.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 174.12 (?), 11.9.2011 16:32

já mám opačný problém můj pes vůbec nekňučel ani neštěkal neštěká a ani štěkat nebude

asi proto že je vycpanej

myslíte si že váš pes je jediný kdo to dělá a co těch ostatních 1000000 psů v naší republice co jak to asi jejich majitelé udělali???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 147.59 (?), 14.9.2011 1:08

kupte si elektrický obojek a máte po starosti...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika