Příspěvky uživatele - 176.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zelenokvětá růže, 19.3.2008 Obsahuje fotku
Elfe je skutečně úžasná (z vlastní zkušenosti). Z dalších nazelenalých kultivarů pan Šíp ze Skaličan např. nabízí miniaturu Green Ice (od Mooreho). Zajímavou kombinaci skýtá také pokojová Magnolia Kordana (starorůžový střed bledne do světle béžové,... celý příspěvek >
růže do stromu, 19.3.2008
S předchozím příspěvkem naprosto souhlasím, sama mám zkušenosti s Paul´s Himalayan Musk. Olistění růže v pozdější sezóně sice už není z nejvzhlednějších, ale když kvete, je to vážně paráda. Jana
broskvoň z pecky, 18.3.2008
Zrovna broskvoně z pecky (generativně množené) prý dost stabilně dávají hodnotné potomstvo, asi nejistěji ze všech šlechtěných ovocných dřevin. Jana
Nejchutnější odrůdy broskví, 17.3.2008
Děkuji za pomoc, dejte mi vědět na jana.grussova@seznam.cz. Dala bych na Vaše doporučení, co se týče clingů. Na Babygoldu mě oproti Catherině láká, že dozrává později. Bydlím v oblasti vhodné pro pěstování broskví.
Jakou odrůdu nektarinek?, 16.3.2008
V zahraničí je chuťově vysoce hodnocena i odrůda Flavortop, kterou nás nechala zaregistrovat Lyvana Šakvice. Jana
Nejchutnější odrůdy broskví, 16.3.2008
Kde se dá sehnat odrůda Babygold? Děkuji za odpověď, Jana
Nejchutnější odrůdy broskví, 31.10.2007
Ráda bych se seznámila s Vašimi názory na chuťově nejkvalitnější odrůdy broskví, bez ohledu na náročnost pěstování atd. (to už jde dohledat). Popisy, jak která odrůda chutná, bývají totiž dost indiferentní a já v tomhle ohledu nemám dostatek... celý příspěvek >
Williamsova čáslavka a opylení, 31.10.2007
Vhodným opylovačem je Clappova a Konference.
Pergola nebo přístřešek?, 16.10.2007
Dobrý den, uvedené fotky se mi velmi líbí. Koupil jsem před nedávnem zahradu a chtěl bych si tam něco podobného postavit. Vážený pisateli je možné od Vás dostat plánky uvedených pergol? A cca na kolik Vás to přišlo? Předem děkuji.... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 6.8.2007
Které odrůdy jablek považujete na pálení v našich podmínkách nejvhodnější? (Když jsem se dívala na výrobu calvadosu, používají Francouzi jejich místní odrůdy, které jsou spíše malé, trpké a jako stolní ovoce v podstatě nepoužitelné. Navíc... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 16.7.2007
Koupila jsem starý sad s dosti vlhou půdou, zatímco sousedům se podle jejich slov koupené stromky neujaly, na mém sadu jsou staré meruňky naroubovány na švestce na korunku. Meruňkové dřevo vypadá dost hrozně (je popraskané a křehké), ale stromy... celý příspěvek >
mramorované plody meruněk, 16.7.2007
Já mám také mramorované meruňky, obávám se rovněž, že jde o příznaky šarky, ale jedná se o starou výsadbu, asi k viru tolerantnější, protože jinak se to na chuti neprojevuje.
Slivovice vs. calvados, 15.7.2007
Vypeckováváte meruňky na kvas?
Slivovice vs. calvados, 30.6.2007
Zajímalo by mě, jestli někdo pil pravý francouzský calvados, třeba i nějaký skutečně lepší a může to porovnat s dobrou slivovicí. Je jasné, že chutě jsou individuální, ale jde přece jen o názor.
Přislazování kvasu pro výrobu ovocných pálenek, 26.6.2007
Přislazovat se samozřejmě nemá, ale zajímaly by mě zkušenosti lidí, co kvas přislazovali i nepřislazovali. V diskuzi o destilačním přístroji jsem se dočetla, že když přislazovat, tak nejlépe medem a ne rafinovaným cukrem. Také je otázka druhu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika