Příspěvky uživatele - 248.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody - hniloba?, 30.4.2016
Tak to nevím, čím to je. Já mívám z Turnova u sadby nádherné kořeny, ale ne bal. Pokud ho ale narušíte, aby se kořeny rozvolnily, mělo by to být OK. Mě totiž na té fotce připadaly, že od výsadby kořeny nepoporostly a že drží pořád tak nějak moc... celý příspěvek >
Jahody - hniloba?, 30.4.2016
Třeba se mýlím, ale podle mne byly špatně zasazené. Ta, co je ještě v zemi má odhalený celý krček (nebo byla odkryta jen kvůli fotu?), zřejmě nebyly ani zjara zalévány a ta vytažená má všechny kořeny pohromadě místo toho, aby byly rozprostřené a mezi... celý příspěvek >
Jak začít s vedením rajčat na provázek ve skleníku, 30.4.2016
Nevím, ale myslím si, že provázek vám těžko udrží váhu rostliny obalené plody, rajče nemá úponky jako okurka.           Lída
Jarne mraziky 2016, 29.4.2016
KUKY, u nás na druhém konci HK za městem jsou ořešáky celé černé, třešně hnědé, nektarinka s misk.květy hnědá, broskev se zvonk.květy snad něco přežilo, švestky + ryngle ještě nevím, hrušně jsou bílé, tak snad OK, z jabloní to trochu ožehlo Gold... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 29.4.2016
Jak já vám všem závidím ty maxizahrady... Když chci něco nového, tak buď pracně hledám místo, nebo se musím něčeho vzdát... Ach jo...   Lída
Prosychání červeného rybízu, 29.4.2016
Červené, jakoby "nafouklé" skvrny jsou důsledkemsání mšic. Proschnutí keřů můze být způsobeno loňským suchem, u nás jsou dost proschlé i listnaté okrasné keře (nejvíc to odnesla tavola, tak uschla snad třetina... celý příspěvek >
Zmarličník (Cercidiphyllum japonicum) napadeni, 28.4.2016
Nemůže to být chladem? I když podle fotky mi spíš připadá, že ho máte doma (ale je to venkovní rostlina).           Lída
Nemoc nebo skudce na hrusni, 28.4.2016
Na první hrušni nic nevidím, druhá možná trochu vlnovník (já ho měla na čerstvě koupené ze školky také, ani jsem ho ničím nestříkala - než jsem zjistila co to je a čím stříkat, bylo pozdě- a příští roky už se... celý příspěvek >
Úzce sloupovitý strom, 27.4.2016
Úzké jsou i "baleríny" , měl byste to i s ovocem...         Lída
Úzce sloupovitý strom, 27.4.2016
ps - anebo dát mříž a něčím popnout...
Úzce sloupovitý strom, 27.4.2016
Juniperus Skyrocket dorůstá víc. Taxus Fastigiata také, ale dá se stříhat.  Lída          
Nemoc nebo skudce na hrusni, 26.4.2016
Ať jedno, nebo druhé, obojí je roztoč, takže přípravky na ně jsou stejné.  Lída
Co to je?, 25.4.2016
Bobkovišeň (keřík) - Laurocerasus, podle růstu zřejmě "Otto Luyken". Lída
Mulč z posekané trávy, 25.4.2016
Ke kmeni ne, pod plochu koruny. Od kmene tak 5-10cm odstup, jinak si koledujete o nekrózu krčku. Dávám to tak víc let, loni při suchu se to hodně osvědčilo -pokud byla tráva a šla sekat. Pak jsem nastýlala kde co, i ostříhané šťopky z trvalek...... celý příspěvek >
Zákaz používania Roundupu, 24.4.2016
Ani se nedivím, zůstávají po něm rezidua a působí i na geny...     Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika