Příspěvky uživatele - 90.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký druh švestky na slivovici?, 25.10.2010
Katinka dozrieva prilis skoro aby mohla mat velku cukornatost, dozrieva koncom jula, slivovicove slivky a na lekvar dozrievaju az v septembri, zaciatok oktobra... Katinka je Nemecka odroda, od nej je uz dalsia generacia sliviek...
Jaký druh švestky na slivovici?, 25.10.2010
Katinka nie je ceska odroda... a sladkost... hm, zalezi kolko bude tepla a v akej lokalite... na co to chcete? Lekvar, zavarat, knedliky? Ked odpeckovat, tak manzel je asi odstaveny od slivocice alebo super fajnsmeker slivovice zbavena kostok...... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 25.10.2010
z uvedeneho zoznamu aspon v mojej lokalite jedine President alebo Durandzia, pil som minuly tyzden slivovicu z durandzie, super kvalitna... ale niet nad Toptaste chutou a cukornatostou... ma o desat bodov vyssiu cukornatost a odolna sarke...... celý příspěvek >
Šárka, lokalita 11 km od Luhačovic směr Val. Klobouky nadmořská výška 400 m.n.m, 25.10.2010
presne tak... Jojo nic moc, Toptaste je kral...
Jaký druh švestky na slivovici?, 25.10.2010
mam uz rok zasadene 20ks Toptaste, na jar budu dalsie, cca 40ks, bezvahania vsadzam na tuto odrodu, prvy plod tento rok super sladky, odolna voci sarke... tak uvidime.Nastastie som zohnal stromky pekne velke, leto bolo uprsane, tak sy pekne chytili... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika