Příspěvky uživatele - 80.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dotaz k chovu kozy domácí, 18.11.2010
Ve svém příspěvku udáváte, že koze podestýláte slámou a starým senem. Na staré seno pozor! nesmí být plesnivé. Plísně mohou vyvolávat poruchy ve vývoji plodu a následně pak narození mláďat neschopných života. Jinak to na nic vliv nemá, klidně ho bude... celý příspěvek >
Pančovaný med, 10.11.2010
Sesklenicí vody to poznat lze... Jenom v tom případě, že med bude nastaven cukrovým sirupem. Pokud by však v době slabší snůšky někdo přikrmoval cukrovým roztokem připraveným teplou cestou a zbaveným při varu pěny, není to rozpouštění "medu... celý příspěvek >
Pančovaný med, 7.11.2010
Vážení a milí, celé toto vlákno je velice zajímavé čtení, ale pravda je, že bez laboratorního vybavení nezjistíte ani pravost, ani složení medu a všechny příspěvky zde jsou vlastně jenom akademická diskuse. Bez tohoto vybavení můžeme posoudit pouze... celý příspěvek >
Pančovaný med, 5.11.2010
A už jsme u toho! Citujete sice správně, ale odpovězte si sám: Označit jako med medovicový... atd.  Z čehož vyplývá, že u medu květového a smíšeného to platit nemusí, tudíž tato zkouška o pravosti čí nepravosti opět nic stoprocentně... celý příspěvek >
Půda z lesa na zahrádku, 29.10.2010
Vyvážení listovky a hrabanky z lesa je ze zákona trestné. To, že nepotkáte lesníka ani myslivce nic neznamená. Horší jsou zavistivci a všímaví sousedé, a za ty opletačky to ani nestojí. Navíc je to jediný zdroj živin, který má les k dispozici, neboť... celý příspěvek >
Podestýlka, 3.10.2010
No já používám pod králíky slámu a hobliny pod slepice a vše končí na jednom hnojništi. Pokud řeknu svůj názor na váš příspěvek, ano bude rozdíl mezi zarýváním hoblin a slámy, Dřevo nemá žádné živiny a hobliny a piliny se používají pouze na vylehčení... celý příspěvek >
Podestýlka, 1.10.2010
???, A na to jste přišel jak, že hobliny z podestýlky nejsou vhodné na zahradu? Jinak, pokud nemáte slámu, hobliny klidně používejte, Nejlépe z jehličnatého dřeva a čím hrubší, tím lepší. Je to lepší, než stlaní semem. Mirek 821
Koza méně žere a málo dojí, 1.10.2010
Tak co jí bylo?
Lignohumát, 9.9.2010
Já mám kopřiv dost a dost.  Ne tedy, že by mi rostly na zahradě, ale v práci mezi starými budovami je pozemek cca 300 m2 kde krom kopřiv neroste nic. První seč, bez semen, po usušení našrotovat na krmnou moučku, zbytek končí na firemním... celý příspěvek >
Lignohumát, 7.9.2010
(Kousek příspěvku se mi někam ztratil, tak to piíšu znovu) A tak se řídím zkušenostmi sváho nebožtíka otce, zkušeného zahrádkáře a strýce, zkušeného zahradníka a používám stále v hojné míře kopřivový výluh, nakvašené slepičáky, kompost a uleželý... celý příspěvek >
Lignohumát, 7.9.2010
Já nejsem zkušený zahrádkář, ani zahradník, a nemám nic proti ničemu. Je ale zajímavé, že moji dceru, která před dvěma roky absolvovala na střední zahradnické šlole v Litomyšli, ani její kamarádku, která absolvovala zahradnickou školu v Rajhradě,... celý příspěvek >
Jak velkou pastvinu pro kozu, 16.8.2010
No, že by byl s nafouknutou kozou konec, no to tak docela pravda není. Pokud to chytíte včas, stačí podat přípravky typu pretympan, tympasol... V horších případech vypustit jícní sondou. Ale tympasol doma každý nemá a použití sondy vyžaduje určité... celý příspěvek >
Využití kmenového dřeva, 19.4.2010
Pokud ta bříza leží od loňského jara venku v kůře, tak už jenom na topení...
Pančovaný med, 13.4.2010
 No vidíte. Já jsem včelař a chovám se tak, jak říkáte. Věřte, nevěřte,  ale znám i takového, který med klidně přehřeje aby zůstal tekutý, " protože když přece někdo chce med stále tekutý, tak dostane med stále tekutý "...
Pančovaný med, 11.4.2010
 A jsme u toho... Co se rozumí jako "po čase"?  Řepkový zcukernatí za několik dní, akátový (nemohu posoudit, v mém okolí akáty jaksi nerostou v takovém množství, abych vytáčel čistý akátový med.) téměř vůbec. Ale lid obyčejný,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika