Příspěvky uživatele - 156.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozdeleni druhu tykvi a jejich vzajemna sprášitelnost, 25.12.2014
Doslechl jsem se ze existuje snad 5 hlavnich skupin. Navzajem se mezi sebou mohou krizit jen ty druhy tykvi ktere jsou ve stejne skupine.  POkud mate odkaz na web ci literaturu, ktera o tom informuje, prosim o doporuceni.
Prezrala hokaida, 6.10.2014
Slysel jsem, ze takova jsou pry velmi sladka a jejich skladovatelnost je dobra(o tom mam trochu pochyby, nebot ta zapomenuta prezrala maji casto ruzne strupy, i kdyz mozna to souvisi s tim ze jsou to ta co zustala hodne utopena ve stinu a vlhku).... celý příspěvek >
Obnovit rust polomrtve lipie sladke (azecky cukr), 18.9.2014
PO prezimovani (kere se uskutecnilo na okne se zelenymi listy) byla lipie asi prelita a pak ji spalilo za oknem slunce. Presadil jsem ji na leto ven. Vsiml jsem si ze 2 zive vyhonky na vetvich zustali. POstupne se objevilo nekolik vyhonku tez na... celý příspěvek >
Popinava paprika, jak se ta zelenina jmenuje?, 6.9.2014
VIdej jsem na plote popinavou rostlinu. Rozsahem a listy trochu podobna prisavniku. Nasazuje velke mnozstvi plodu a plody jsou podobne paprice, ale uvnitr misto semenacku jsou podivne cerne utvary. Tusite nekdo prosim o jakou zeleninu jde?
Prosím o název neznámým rostlinám na zahradě, 5.9.2014
dekuji za info. 3/tedy radsi nekosit aby se to vysemenilo. na jare vypada vrbovka pekne.Tedy 4/ zatim zustava zahada, roste to vyse jak 2 metry. 8/ nevim zda kvete zlute kazdopadne listy jsou srdickate a plazi se to. Tedy nepochybne je to nejaky druh... celý příspěvek >
Je na obrazku lipa, kridlatka ci neco jineho?, 5.9.2014 Obsahuje fotku
dekuji za rady.
Prosím o název neznámým rostlinám na zahradě, 4.9.2014 Obsahuje fotku
Ahoj.vyfotil jsem nové prirustky na sve castecne zpustle lucni zahrade.
Fotky neznámých dřevin, 4.9.2014 Obsahuje fotku
1/nějaký druh lípy. listy jsou patrne pokroucene vlivem herbicidu v pude. 2/Neznámý zámotek na větvi šípku 3/Menší semenáček v popředi, snad slivoň? 4/podobné třešni.... 5/tento nálet jsem povazoval za slivu ale ted zacina pripadat... celý příspěvek >
Radikalni zmlazeni tuje obnazenim vnitrni dutiny, 2.6.2014
Jde o tujovou stenu, kdy jednotlive tuje jsou uz do sebe vrostle. Vnitrek je prakticky suchy, ovsem pozoruji, ze z hlavniho kmene sem tam roste maly zeleny vyhonecek. Majitel by nejradeji provedl radikalni zmlazeni. Proto mne napadlo ty tuje toalne... celý příspěvek >
Tehotny slepys?, 23.4.2014
Objevili jsme na schodech do sklepa pomerne tlusteho slepyse. ze by se chystal klast vajicka? nevim zda to odpovida sezonne. kazdopadne dnes se objevil prvni slepys i prvni spanelaci. DOmaci slimaci jsou k videni uz od brezna. Takoveho slepyse... celý příspěvek >
Kamcatska boruvka - ker se nezvetsuje, 10.4.2014
Pred 2 lety jsem vysadil zimozel kacatsky a altajsky. Oba zustavaji stale stejne velke jako pri nakupu a neplodi. Misto je proslunene a rostly tam predtim jablone.
Co se hodi do skleniku vedle okurek a paprik?, 10.4.2014
Okurky strikame. CO se tyka opyleni paprik, jaks e da lepe zajistit? Papriky v tom skleniku neplodi dlouhodobe, obvykle jsou sazene tak aby byly v opacne ulicce, anebo do rajcat oddelene jeste nejakou okurkou. ALe uz par zahradkaru mi reklo ze rajce... celý příspěvek >
Co se hodi do skleniku vedle okurek a paprik?, 5.4.2014
Radu let nam tuto kombinaci doplnuji rajcata, jenze ta jsou pravdepodobne pricinou, proc papriky temer nic neplodi a okurky brzo odchazeji na plisen(?)  Rajce tam evidentne kazi vzduch. Sklenik je pomerne veliky, takze premyslim, co by se do... celý příspěvek >
Nekolik pripadovych studii k rezu slivoni (+foto), 26.3.2014 Obsahuje fotku
Zdravim ovocnare ted je asi nejlepsi cas na rez peckovin, uz neni zima a jeste upllne nevykvetly. Posilam par fotek, k nim vyslovuji sve hypotezy, takze prosim pripadne jen strucne potvrdit, upravit, vyvratit 1/tato slivon je jak takz... celý příspěvek >
Lze sazet i v zime?, 20.11.2013
POkud to dovoli nepormrznuti pudy, je nejake casove omezeni s vysadbou kolem zimy (nejpozdeji cca do, nejdrive od..)?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika