Co se hodi do skleniku vedle okurek a paprik?



kreketuse - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (464) - 156.17 (?)
10.4.2014 13:44

Okurky strikame. CO se tyka opyleni paprik, jaks e da lepe zajistit? Papriky v tom skleniku neplodi dlouhodobe, obvykle jsou sazene tak aby byly v opacne ulicce, anebo do rajcat oddelene jeste nejakou okurkou. ALe uz par zahradkaru mi reklo ze rajce sjklenik pro papriky a okurky dost znemozni.

Kazdopadne, co se jeste da dobre pestovat ve skleniku?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
kreketuse - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (464) - 156.17 (?), 5.4.2014 14:27, zobrazeno: 13644x

Radu let nam tuto kombinaci doplnuji rajcata, jenze ta jsou pravdepodobne pricinou, proc papriky temer nic neplodi a okurky brzo odchazeji na plisen(?)  Rajce tam evidentne kazi vzduch.

Sklenik je pomerne veliky, takze premyslim, co by se do nej jeste hodilo, pokud tam budou jen papriky a okurky. Penzisti co ho provozuji, totiz bruci ze paprika je hure stravitelna, kdezto z rajcat se da navyrabet na zimu catni.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vimon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 11.167 (?), 5.4.2014 18:28

Rajčata vzduch určitě nekazí, protože tuto kombinaci mám mnoho let a vše plodí dobře. Přemýšlejte spíš o tom, zda mají papriky dostatečné opylení a zda okurky nepotřebují postřik proti plísni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
kreketuse - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (464) - 156.17 (?), 10.4.2014 13:44

Okurky strikame. CO se tyka opyleni paprik, jaks e da lepe zajistit? Papriky v tom skleniku neplodi dlouhodobe, obvykle jsou sazene tak aby byly v opacne ulicce, anebo do rajcat oddelene jeste nejakou okurkou. ALe uz par zahradkaru mi reklo ze rajce sjklenik pro papriky a okurky dost znemozni.

Kazdopadne, co se jeste da dobre pestovat ve skleniku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.2 (?), 10.4.2014 17:56

K paprikám a okurkám tak maximálně letní salát nebo čínské zelí v pozdním létě. Měl byste zjistit, proč papriky neplodí. Kvetou / nekvetou, kvetou a shodí květy, odkvetou a shodí plůdky. Pak by možná někdo poradil. Takhle je málo informací.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jarda B. - (1) - 84.61 (?), 10.4.2014 21:10

Zkusil jsem letos pár ranných brambor, předklíčené v truhlíku se zeminou.Nikdy jsem nic neviděl růst tak rychle jako brambory.Asi budu na konci dubna sklízet...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 14.199 (?), 11.4.2014 8:10

Rostou vršky. Jen jestli taky narostou spodky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 21.229 (?), 11.2.2019 0:36

Ahoj to se sice říká ale moje roďiče úspěšně pěstují už 30 let v jednom skleníku rajčata, okurky a papriky. Já úspěšně taky vše v jednom malem sklaniku pěstuji. Sklenik 4.2m x2.2m a mám tam sazenice v počtu 13x rajče, paprika 13x, okurka 6x. Každý rok úroda bohatá že rozdávám. A to mám různé druhy odrůd i.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 84.190 (?), 11.2.2019 10:32
Ahoj zahrada není můj koníček, ale to neznamená, ze neposloucham moji, co komentuje, když má problém 😂Napr. paprika neplodí, když ji ve skleníku necháte spálit květ. Musí se stinit. Teď kupovala textilií 😁 Loni bylo velké teplo.Ve skleníku jsou rajčata, papriky, okurky, lilek, na začátku salát.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Kutilovi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (180) - 250.122 (?), 11.2.2019 16:51

dobry den, muzu se zaptat cim mate sklenik zaskleny?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 21.229 (?), 11.2.2019 23:08

Ahoj já makrolon

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika