Příspěvky uživatele - 200.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký drtič větví, 16.2.2011
to host - xxx.xxx.216.48 Ano souhlasím ale původní dotaz byl na zpracování větevního odpadu při prořezávání stromů v běžné zahradě. Tato činnost se dá zařadit do kategorie hobby.  Na zpracování dřevního odpadu po těžbě dřeva se opravdu levná... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 4.10.2010
Do motoru Castrol 2T. Na řetěz M6A, protože zatím řežu jenom na dvoře a navíc jsem viděl sousedovo el.pilu napadenou ekoolejem  - nějak "zapoměl" po použití vylít a propláchnout tím škaredým minerálem. Takový dotaz: řešili jste nějak... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 26.8.2010
Ještě něco - mě taky zajímaly zkušenosti a prolezl jsem kde co, protože 945ka byla a je zdá se velmi úspěšný výrobek. No a tak jsem měl dilema jestli vzít starý, osvědčený ale údajně? výběhový typ 945 nebo novější více méně stejný 946 (ten primer byl... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 26.8.2010
Já se to v podstatě ani srovnávat nesnažím. A to samé to rozhodně není - i když už jsem se koukal a je to docela slušně udělaný. Ale... Těch 1000 m3 nařežu tak za 50 let takže volba je jasná. Jde jenom o to že jako amatér si na krátkodobé použití 5x... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 25.8.2010
No vzhledem že ji mám od pondělka 25.7. tak zatím nic moc zkušenosti. Snad jenom to že se mi blbě startovala poprvé - primer je velmi účinný a tak jsem ji z neznalosti řádně přechlastal. První cca kubík měkkého máme za sebou -  funguje normálně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika