Příspěvky uživatele - 216.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Alternativa, 2.8.2010
Ahoj, procházím to tu a hledám nějakou zkušenost s nějakými alternativními způsoby hnojení a ošetřování rostlin. Zkouším přihnojovat i bojovat se škůdci jíchami a postřiky z rostlin. Jarní kopřivová jícha, jícha z rajčat, postřiky z přesličky,... celý příspěvek >
Kosatec, 28.7.2010 Obsahuje fotku
A jsou i bílé varianty?
Kosatec, 28.7.2010
Chystám se přesazovat kosatce a při hledání toho, co mi vlastně roste v zahradě, jsem našla i informaci, že kosatec sibiřský je ohrožený a chráněný. Můžete mi poradit, jestli to co mi tam roste je opravdu kosatec sibiřský?
Ostropestřec mariánský, 22.7.2010
Ahoj tady Alena, připojuji se k předešlému příspěvku. Pěstuji ho, rozhodně není invazivní. Jelikož ho chcete na semímka, musíte si ohlídat kdy začnou vyletova a sklízet, jinak přijdete o ta nejzralejší. Proto ho nikdy moc nevysemení. A když si přeci... celý příspěvek >
Pomozte mi identifikovat tuto rostlinu, 24.6.2010
Děkuji, Je to ona
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 18.6.2010
S hryzcem bojuji také, při aplikaci gelu jste se dopustil zásadní chyby.           Podle toho co o nich píše literatůra,  hryzec nejde do porušené chodby.  Vždy si udělá novou. Gel aplikuji... celý příspěvek >
Proč konvalinky nekvetou?, 1.6.2010
Mám také konvalinky a kvetou, jedny jsou v poměrně suché hlíně a druhé spíše v mokré, ale všude mám dost kyselou půdu. Ve svém přírodním prostředí jsou také v kyselé půdě. Mohla by to být příčina jejich nekvetení. Zkuste přidat rašelinu, jehličí,... celý příspěvek >
Co je to za rostliny?, 1.6.2010
A stejně jako vrbovka i turan kanadský je léčivka. Když už ho máte, nemusíte jej vyhodit na kompost, ale můžete ho použít jako Siouxové. A jestli vaši zahradu zdobí ještě jiné "plevele" přeslička rolní, pampeliška, nezničitelná bršlice, bříza, bez... celý příspěvek >
Okousané květy kamzičníku, povadlé květy srdcovky, 29.5.2010
Loni jsem přemýšlela proč nekvete hořec,  téměř všechny květy mu okousali slimáci, přičemž si listů moc nevšímali, takže sem je dlouho nepodezírala. Letos je krmím granulkama a poupata jsou OK. 
Pomozte mi identifikovat tuto rostlinu, 29.5.2010 Obsahuje fotku
Dostala jsem tuto rostlinu a marně pátrám ve všech herbářích po jejím názvu. Nevín jak se jmenuje a tak si nemhu zjistit nic o jejím pěstování. Kvete právě teď a je asi 20 cm vysoká, listy jsou spíš jako u nějaké miniaturní traviny. Děkuji
Co mi žere kmen vrby?, 27.5.2010
Podle obrázku se obávám, že se do vaší vrby (stejně jako do mé) daly housenky drvopleňe obecného. Tyto obří housenky jsme našli na podzim pod vrbou. Možná se mi podařilo je zahubit tak, že jsem si na postřik proti lezoucímu hmyzu vyrobila dlouhou... celý příspěvek >
Pěstování hlívy, 8.12.2009
Úctyhodná úroda. Ve vašich příspěvcích píšete, že pěstujete hlívu na dřevě, Máte zkušenost s likvidací pařezů tímto způsobem? Chci naočkovat hlívu na živé pařezy po jabloních, můžete mi poradit jestli je to vhodné a vkteré ročním období je vhodnější?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika