Příspěvky uživatele - 34.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žlutá/oranžová trvalka nebo letnička, kterou nezničí slimáci, 9.7.2010
i kokardy, gailardie, take jsou pekne   nebo   kopretina řimbaba, takove drobné plnokveté bílé kvítky, hodne se rozrustá
severně orientovaná skalka - neskalka, 1.11.2008
Něco podobného mám na dvoře, u severní zdi v kačírku se náramně daří přísavníku a břečťanu, rostliny jsme letos zatím měla v květináčích, jen tam náhodou vyrostl jeden velký aksamitník, kvete doteď.Na jaře před+ěláváme předzahrádku, orientovanou na... celý příspěvek >
Nenáročné skalničky mezi skupinku kamenů do předzahrádky?, 1.11.2008
Něco podobného uvažuju na předzahrádku, orientovanou na západ také, jen místo mulčovací kůry chci dát drobné kamínky, kameny máme   opuku a černé hanžburáky... Jen nevím, jaké rostliny... Doteď jsme měli před domem staletou lípu a na... celý příspěvek >
Přísavník a břečťany, 1.11.2008
Tak nějak si to predstavuji já.. Protože jde ale o popínání vysoké a dlouhé zdi, pomohli jsme si  opěrnými latkami, dala jsem rovněž různé kultivary břečťanu.Každopádně po roce udělal zejména přísavník velký přírůstek, tak takhle budu pokracovat... celý příspěvek >
Přísavník a břečťany, 28.10.2008 Obsahuje fotku
Mám přísavník a břečťany na severní straně u zdi prvním rokem, rozdíl mezi jejich růstem je markantní...
Přísavník a břečťany, 28.10.2008
Přísavník i břečťany mám prvník rokem a rotzdíl mezi růstem je zatím markantní...
Přísavník a břečťany, 28.10.2008
S přísavníkem je problém v tom, že na zimu opadá. Já jsem z tohoto důvodu zvolila kombinaci s břečťanem, mám různé kultivary a  vypadá to velmi zajímavě.Jestli někdo máte různé břečťany, ráda vyměním.Sice rostou zatím pomalu, ale časem  se... celý příspěvek >
Břečťan - pěstování na konstrukci, 12.10.2008
Zasadila jsem na jaře různé břečtˇany, přírůstek od podzima od 2 metrů do 3, méně rostou     panašované. Sazenice zeleného břečťanu jsme si udělala z řízků, barevné i zkadeřený jsem koupila, ale mám už odnože... jsou u hrubé zdi a... celý příspěvek >
kde sehnat štětinatec?, 13.9.2008
Kamoška mu říká trifidi a tady jsem zjistila na jedné diskuzi, zese mu říká Divý Jano.. letos jsem zakryla povíjnicí a   štětinatcem novou  pergolou, moc pekny, ale dost brzy oproti  povijnici žloutne..ale ty plody jsou... celý příspěvek >
pnoucí letnička na úpal, 13.9.2008
Take jsme letos řešila   co s nově postavenou pergolou, nez nastoupí trvalky popínavky. Na zastíněném místě mám bílou a fialovou povíjnici a na druhé strane   letničku tzv. divý Jano..štětinatec laločnatý, hlavně ted má úžasné... celý příspěvek >
Callistemon - štětkovec, 22.9.2007
Mate nekdo zkusenosti s pestovanim callistemonu ze semen prosim? Poradte, dik, Iv.
bohyška, 22.9.2007
Nejsem odborník, ale  mam bohysek  hodne, rada i vymenim a presazuji v prubehu roku bez problemu... do mraziku by jeste  mohla zakorenit, ja byhc to udelala...
Jméno rostlinky?, 14.9.2007
dekuji, napsala jsem jiz maila.. rada vymenim, Iv.
Jméno rostlinky?, 14.9.2007 Obsahuje fotku
Kalanchoe tubiflora
Jméno rostlinky?, 14.9.2007 Obsahuje fotku
Kalanchoe daigremontiana
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika