Příspěvky uživatele - 12.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadené listy švestky, 6.7.2010
Měl jsem na mysli ty červené/hnědé skrvnky, které některé následně úplně vypadnou a celý list žloutne...   Petr
Napadené listy švestky, 6.7.2010
Dobrý den, mám naprosto stejný problém s listy na švestce. Některé listy již nyní začínájí úplně zežloutnout. Dostal jste prosím již tip o co se jedná a čím to postříkat?  Zde na stránkách jste odpověď na Váš dotaz nenašel. Petr
Jak správně otrhat černý/červený rybíz?, 6.7.2010
Také moc děkuji :))
Jak správně otrhat černý/červený rybíz?, 6.7.2010
Děkuji pěkně za jasnou a věcnou odpověď. Jsem rád, že existují tyto stránky a lidé, kteří mají chuť se o své znalosti a zkušenosti podělit.
Jak správně otrhat černý/červený rybíz?, 5.7.2010
Poradí mi někdo, jak správně sbírat rybíz z keřů?  Vzpomínám si, že v mém mládí, jeden soused trval na tom, že se musí ořezávat nožíkema a zcela určitě ne sbírat jen bobule a nechávat tam stopky. Může mi k tomu někdo říct jak správně postupovat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika