Příspěvky uživatele - 123.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
motorová řetězová pila Dolmar PS-500, 23.8.2007
Koupil jsem D ps-500 cca před púl rokem, dlouho jsem hledal, zkoumal premyslel a porovnaval až nakonec jsem ji koupil, myslim ze je to dobrá pilka a jsem s ni spokojen. Myslim ze za tu cenu nic lepsiho neni, a s tou hmotnosti ze je trochu... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s pojezdem, 19.6.2007
kupte si zachovalejsi motorobot PF62 to je stroj k nezaplaceni , da se na to sehnat dost prislusenstvi vcetne listove sekacky. mam ho je z roku myslim 1953 a porad jede jako hodinky i kdyz uz by potreboval motor asi generalku http://pf62.wz.cz/
Tecumseh 3.5hp, 12.6.2007
nejsem az tak velky odbornik, ale karbec je celkem jednoduchy teda alespon ten co mam ja myslim ze to je stejne, dole v misce je plovak s tycinkou ktera ma gumovy hrot a ten uzavira privod paliva. nic jineho se neda rozebrat jo vlastne jeste se da... celý příspěvek >
Tecumseh 3.5hp, 11.6.2007
Nejsem zadny odbornik, ale takoveto stroje si dokaze sikovnejsi clovek opravit sam nac servis. Mam taky tento motor na sekacce , karbon na svicce mam taky ,ale je pravda ze jsem motor pridrel takze zere vice oleje. Vyčistit svicku... celý příspěvek >
el.retězová pila Narex, 8.6.2007
s touto 2,4 kW zkusenosti nemam ale pred 6 lety jsem koupil narex 35c-c 1,6kW a muzu rict ze za tech 6 let porad v pohode, ted jsem ji prodal protoze jsem potreboval do lesa motorovou, pred prodejem jsem ji vycistil opotrebeni minimalni , prevody... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 29.5.2007
Zkuste vycistit karburator a vzduchovy filtr.
Motor Tecumseh, 28.5.2007
Podivejte se poradne na klikovce nebo na ozubenem kole by mela byt nejaka  znacka (maly ctverecek na plastovem kole u nejakeho zubu) a pokud ji tam nenajdete tak sundejte hlavu a podle chodu ventilu a pistu to nastelujete do spravne polohy,... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 28.5.2007
Nevim teda jak je to u dvou valce ten jsem jeste na sekacce nevidel, ale u vantage 35 je na ozubenych kolech oznaceni myslim ctvereckem, zkuste se podivat poradne melo by to byt nejak oznaceno dalo mi to taky chvili praci nez jsem oznaceni nasel.
Je nutné kupovat benzinovou sekačku za 25 tisíc?, 25.5.2007
byt vama tak si necham pozemek poorat a povlacet vyrovnate nerovnosti pripadne neco poopravite rucne hrabema pak bych to nechal pomalu zarust pripadne nasit novou travu a mate pekny pozemek. urcite bych nekupoval sekacku za 25 tacu jen proto ze... celý příspěvek >
traktůrek, 17.5.2007
nevim jak je to s traktory alko, ale mel jsem tu cest s el. trunovkou , taky jsem si rikal pomer cena vykon, u jedne se spalil motor a tak jsem koupil druhou stejny problem tak uz bych alko nekoupil, tim nechci rict ze vsechny jejich vyrobky jsou... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 16.5.2007
tak presne tento motor vantage 35 mam v sekacce taky, po te co jsem jednou zapomel dolit olej (moje blbost), tak jsem ho pridrel a neni se cemu divit kdo nemaze nejede, bylo mi ho lito vyhodit tak jsem ptal na cenu ND pist + pistni krouzky + valec... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 14.5.2007
Radeji bych volil motor B&S nebo Honda
Jakou rotační sekačku?, 25.4.2007
Ja osobne bych se zameril na ten vykonnejsi stroj 6,5 HP. 3,5 HP je podle me na sekacku s pojezdem malo. Jednu takovou taky mam a neni to nic moc.  Motoru BS bych se nebal mam ho na sve druhe sekacce a uz mi slouzi 6 let a bez problemu. Kosim... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika