Příspěvky uživatele - 98.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 16.8.2011
včera jsem ten "ohnutej zázrak" od Fiskarsu poprvé vyzkoušel a musím uznat, že je dobrý. Hloubil jsem příkop podél chalupy a ve větších hloubkách se ohnutá násada moc hodila. S rovnou násadou jsem se musel nepříjemně ohýbat a kolikrát už nebylo kam... celý příspěvek >
Hlava motoru, 1.7.2011
jaký je v sekačce motor? těsnění nemusíte kupovat jen v mountfieldu. Zkuste si v googlu zadat: cenik_vyrobku_oregon_2011.pdf těsnění pod hlavu začínají na 88kč. Nic proti mountfildu, ale např. na žací list pro traktor bych čekal 2 měsíce, od oregonu... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 17.6.2011
asi jak který motor, ale náš tecumsech ze sekačky bez nože nastartovat nejde. Podle mě je to motor navržený jen pro sekačku a se setrvačností nože se počítá. Jiné motory, např starý dobrý brix 35, nebo Tecumsech z vari nastartovat bez nože jde.
Lt 151 HQ, 9.5.2011
jak je to s klínovými řemeny do "USA" traktorů? Mám traktor TORO (mounfield) kde má být řemen 1/2 palce délka 1206,50mm.  Lze nahradit českou klasikou A 13x1220?
Vari - manuály, 6.4.2011
však ano, jedná se o převodovku rotavátoru. převodovka sic asi 15 let stará, ale v provozu za tu dobu max.10 hodin. (znáte to ty výhodné nákupy od lidí, co si celou sadu koupí i když nepotřebují a pak za 15 let prodají) po výměně oleje (ve starém už... celý příspěvek >
Vari - manuály, 30.3.2011
Zrovna včera jsem řešil olej do rotavátoru vari T-20. V technickým popisu píšou olej GL-4,GL-5 SAE 90, 80W-90, v textu pro změnu píšou o oleji Hypoidním PP90H- ten je psaný i v návodu pro T-20SA.  V minulosti byl rotovátor už jednou zadřený a... celý příspěvek >
Drtič od Bosche, 4.2.2011
Já měl půjčený nějaký drtič Bosch. Asi ten ATX Rapid. Vím že měl kolečko se dvěma noži-něco jak struhadlo na zelí.  Chtěl jsem drtit suché klestí do průměru asi 1,5 cm, ale absolutně to nešlo a navíc drtič vydával neskutečný řev.j.s.
Sachs dolmar 119 - porucha, 7.12.2010
dik, vezmu si pro jistotu osmicku klic, je to vymenene co by dup.
Sachs dolmar 119 - porucha, 7.12.2010
přišlo to na druhý den, ale já poštu stihnul až po víkendu, kdy jsem to potřeboval.. celkem 1420kč- silenblok 200, řetěz 350, olej 140 a filtr 617. Ten se me zdá dost drahý, ale to je u pil asi normální. Silenblok jsem nechal namontovaný ten starý... celý příspěvek >
Sachs dolmar 119 - porucha, 2.12.2010
už jsem volal do Tišnova, vše co jsem chtěl mají skladem filtr, tlumič, řetěz, olej. Snad bude vše pasovat.
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 8.7.2010
vraťme se k původnímu dotazu. co má vlastně Jonsered v návodu k použití? úhlový převod není levná věc, a většinou odejde nárazem nástroje do pevné překážky. Pokud výrobce molyku v návodu nedoporučuje, raději bych ji tam v záruce nedával. pak se na... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 22.6.2010
zname umrela kacena, pri "pitve" se ukázalo, že má hrtan zalepenej slimákem. Možná to byla jen náhoda, ale malým kačkám bych je nedával
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 10.5.2010
já si plynový gril coleman nemůžu vynachválit. před tím jsem měl na dřevěné uhlí, a každé grilování jsem si kvůli zapalování uhlí dost rozmýšlel. plynový zapínám při každé věčí či menší příležitosti, třeba jen pro ugrilování klobás pro zedníky. 10... celý příspěvek >
El sekačka nejde do otáček - čím by to mohlo být?, 7.5.2010
asi mate spalene jedno ze dvou vinutí v motoru. jedno by mělo být připojené přímo na 230V, druhé přes kondenzátor na 230V. jestli můžete, změřte odpor těch dvou vinutí.jedno z nich bude v háji. Ještě by Vás mohla zachránit tepelná pojistka ve vinutí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika