Příspěvky uživatele - 164.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 1.9.2007
Dobrý denChci zkusit naroubovat na ptačí jeřáb oskeruši. Víte někdo jaká je úspěšnost roubování - afinita, kvalita srůstu atd. Děkuji Mirek
Hrách, 27.8.2007
Můžete hrách na konci květu postříkat sumithionem. Samičky zrnokaze nalétávají na mladé lusky kde nakladou vajíčka.
Hrách, 25.8.2007
Zřejmě jde o zrnokaze hrachového. Jeho jmenovec zrnokaz fazolový zase  takto úspěšně likviduje fazole. Příště zkuste dát hrách po usušení  na několik dní  do mrazničky - nejlépe -18°C a méně. Někdo též rozprostře hrách na... celý příspěvek >
ořechovec pekan, 30.7.2007
Já jsem si zasadil koupené pekany z obchodu a zhruba po  půl roce mi jeden ořech vyklíčil. Teď má rostlinka asi 20cm. Možná to byla náhoda ale zkuste. Plodit asi nikdy nebude, ale je to krásný strom. Šlechtěné rostliny asi lehko neseženete,... celý příspěvek >
Jake ostruziny na zahradu, 28.6.2007
Ano, to sem si myslel taky, ale když jsem si četl popis, tak to nesedělo a to zráním, tvarem plodů  a tím oddělením lůžka od plodu. Sazenici nám přinesl před  pěti lety známý. Tady přikládám obrázek s popisem ze Zahrádkáře.
meruňky, 16.6.2007
Taky vše zmrzlo zůstal jen rybíz, pár červivých višní a jahody.
čistecké lahůdkové, 4.6.2007
 Pro - xxx.xxx.45.6, 4.6.2007 18:50Buďte rád, že máte sad 500m. vysoko Protože v údolích na dost místech zmrzlo skoro vše. U nás se dá hovořit o úrodě až od výšek cca. 400m.n.m. Já sklidím tento rok z 20 jabloní tak  5kg jablek. Tenhle rok... celý příspěvek >
Althanova ryngle, 22.5.2007
Nám taky zmrzlo vše od mirabelek přes meruňky, broskve, třešně, hrušky  i jablka zůstal jen rybíz a pár višní.
ranne tresne, 20.5.2007
Ony jsou i někde třešně, já jsem myslel že to všude zmrzlo. Tady u nás jsme měli třešně naposledy v r. 2000 a to ještě trochu, káždý rok to zmrzne  -  horší jak meruňky.
Angrešt, 6.5.2007
Pravda,pravda. Je jen otázkou času než se objeví i na ostatních angreštech.
Panenské české, 12.4.2007
A ještě doplním  -  strom Panenského  lze tež docela poznat v době květu, protože má pěkný růžový květ.  Většina odrůd -  včetně červeného tvrdého má květ  bílý nebo  zarůžovělý.
pěstování kiwi v jižních čechách, 6.4.2007
Já samozřejmě nechci nikoho od pěstování odradit. Jen poukazuji na to, že ne všude je pěstování možné. Pěstuji (pokouším se pěstovat ) kiwi na jižní straně domu, spolu s vinnou révou. I když vím, že je to mrazová oblast, snažím se na zimu rostliny... celý příspěvek >
pěstování kiwi v jižních čechách, 4.4.2007
Hlavě záleží na klimatických podmínkách.Jak je orientovaná zahrádka, jestli se nachází v mrazové kotlině atd. Já bydlím u Luhačovic a pokouším se o to asi 10 let a bez ůspěchu.Každý rok vymrzne ve dřevě. Mám jak A. arguta tak A chinensis ta prvně... celý příspěvek >
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 11.3.2007
Vysévat nejen hrách ale i jiné plodiny na stejné místo jako v loni se nemá z důvodů virových chorob a škůdců, kteří přezimují, i vlivem této mírné zimy, v okolí záhonku. Můžete ho naset už teď jediné nebezpečí hrozí pokud příjde  silnější... celý příspěvek >
Vysokokmen, 16.2.2007
Dobrý den p. Vysloužil. Měl bych taky zájem o pár roubů  odrůdy Grávštýnského červeného mohl byste mi jich pár poskytnout. Děkuji. Dále pak zháním odrůdy jabloní Párkerovo a Blenheimská reneta. Má je někdo? Děkuji    Mirek
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika