Příspěvky uživatele - 241.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba na rajčetech, 30.6.2010
Mirku, mám na vás dotaz. Jaký je rozdíl mezi odrudou VILMA a VENUS? Mám nasazené obojí, ale nedokážu je od sebe rozeznat.
Zakořeňování zálistků rajčat, 28.6.2010
Jsou to elektroinstalační pevné trubky průměr 16, délka 3.metry bílá nebo šedá. Ta 16 se dá dobře tvarovat a je vcelku i pevná, větší průměry od výrobce již takto nenatvaruji. Označení je 1516 E KA výrobce KOPOS cena kolem 10,-kč/m
Zakořeňování zálistků rajčat, 27.6.2010 Obsahuje fotku
Taktéž s tím tento rok laboruji. Vysadil jsem v půlce února, ted mi nahazují 5.patro. Sazenice vypěstované ze zálistků mi hážou druhé patro květenství. Na prvním jsou již plůdky.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 27.6.2010
Můžete ji prosím vyfotit, jak je na tom velikostně v reálu na záhonku? Chtěl bych ji zkusit příští rok pěstovat na střeše.
Papriky - krabatění listů, 24.6.2010
Ano, přesně tak. Mšice se zalepí a udusí.  Cena mýdla + vody... odhadem 1,- až 2,- kč :)
Papriky - krabatění listů, 22.6.2010
Já jsem ted mordoval mšice. Zředil jsem mýdlo v poměru 1lžíce na 2-2,5l vody. Stříkal jsem to třikrát po sobě a můžu konstatovat, že to funguje. Přes 90 % chcíplo!
Papriky - krabatění listů, 22.6.2010
Co může u paprik zapříčin černání listů? Co mám pod folii jsou v pohodě, ale na okraji, kde již nepřesahuje jsou na paprikách zčernalé lístky, takové zeleno šedo černo žilkaté. Zkusím to nafotit.
Úroda, 19.6.2010
Mirku nezoufejte, u vás by se dala tento rok pěstovat rýže
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 14.6.2010
Jaký je termín sadby a sklizně? Dá se to stihnout ještě ted v červnu?
Nejchutnější rajčata, 14.6.2010
Spíš bych je nechal zaležet. Nevím jestli jsou vhodná pro přímou konzumaci. PS: dal bych jim tak 7 až 10 dní doma na misce.
Úroda, 11.6.2010 Obsahuje fotku
Koncem května jsem zasadil pár fazochů BONSET F1 a jak to tak vypadá, rostlinky jsou velmi vitální. Tento týden jsem je dal na střechu spolu s paprikama, přihodil k nim nějakou tu VILMU. Snažím se uspíšit kvetení.
Úroda, 8.6.2010
Jestli mají rajčata uhnilé kořeny zkusil bych je odštípnout a dál rostlinku do vody zakořenit. Po týdnu se začnou oběvovat nové kořeny. Dělal jse tímto způsobem z fazochů sazeničky a musím zaklepat skvěle to funguje. Ujmulo se 100 procent.
Rajče tyčkové stupické polní ranné, 8.6.2010
Taky jsem je nechal oba. Čím dřív oba dva vykvetou, tím dřív budo plody. Kořeny mám hodně hluboko, živin bude dost. Oteplilo se a jde to poznat, rostlinky jedou o sto šest. Nahoře je suchá vyprahlá půda a dole je spodní vody dost. Snad to... celý příspěvek >
Paprika - deformacia listov, 5.6.2010
Mšice jsem uspěšně ostříkal vodou a je klid. Nemají rády sluníčko
Jak hnojit na balkoně?, 5.6.2010
Patrně budete muset přihnojovat po dobu tvorby plodů. Já tento rok zkusím kopřivový zákvas, někde se tu o něm psalo v diskuzi. Můžete si taky koupit granulovany kravsky hnuj, což bude pro vás jednoduší.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika