Příspěvky uživatele - 34.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik pustoryl, 10.5.2010
Dobrý den, mám asi 3 roky starý keř pustorylu a včera jsem si všimla, že větvičky jsou obaleny černými mšicemi, úplně všechny, celý keř je velmi mnoho napadený. Keř je vysoký přes 2 metry. Včera jsem postříkala přípravkem BIOOL, ale jde o to, že to... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 2.5.2010
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, či váš názor, protože já jsem na vážkách a fakt nevím :) Máme trávník 4 roky starý. Minulý rok se objevil jetel, ale byly to jen snad 3-4 ostrůvky, takže jsem s tím nic nedělala, častěji jsme sekali, aby jsme... celý příspěvek >
Skvrny na listech rybízu, 20.4.2010
děkuji, opravdu jsem listy pečlivěji prohlédla a sem tam mšici objevila. Je zajímavé, že nejsou na všech napadených listech, a na napadeném jsem objevila třeba jen jednu.
Skvrny na listech rybízu, 20.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Na třech keřících rybízu se mi objevili takovéto červené skvrny+listy jsou v těch místech takové nakadeřené, prosím, poraďte jestli jde o nějakou chorobu - o jakou a jak zasáhnout. děkuji Simona
Jak správně provést pískování trávníku?, 10.4.2010
Dobrý den, prosím, můžete mi poradit? Jsou to tři dny co jsme provedli vertikutaci trávníku, pohnojili jsme, na holejší místa rozhodili nová semínka. Teď nám dovezli písek na zapískování trávníku a nevím, máme počkat, ještě pár dní, až se nová... celý příspěvek >
Zlatý déšť, 7.4.2010
děkuji moc za radu
Zlatý déšť, 6.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den,, chtěla bych poprosit o radu vás zkušenější. Můžete mi, prosím poradit jak seříznout po odkvětu zlatý déšť - viz foto, letos je vysazený 3 rok, jak seříznout abych docílila hustý keř, který kvete na celých prutech a ne jen jako koště :)... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 31.3.2010
Dobrý den, mohla bych se přidat z dotazem? zasela jsem si balkonové rajčata do plastové krabičky, teď jsou rostlinky hubeňoučké asi 3 cm vysoké a nahoře mají dva lístky, s přesazením do kelímku od jogurtu mám počkat až se objeví ještě další... celý příspěvek >
Jak správně provést pískování trávníku?, 29.3.2010
prosím, můžete někdo poradit hloupé ženské :), chci zapískovat trávník - plocha 200 metrů čtverečních, vrstou 1cm, kolik písku si na to mám objednat? díky moc
Kanadské borůvky - pěstování, 25.3.2010
a můžete mi ještě prosím poradit - mám přihrnutou rašelinu k borůvkám do výšky asi 20 cm, ale po každém zalití se mi odplavuje, to ji pořád přihrnujete, dosypáváte nebo jaký na to máte fígl, aby ta vrstva zůstávala? a ještě - když zapravím drenážní... celý příspěvek >
Pískování pomocí sypacího vozíku?, 25.3.2010
tak teďka jste mě trošku vystrašili :)) chystáme se pískovat asi za týden, a myslela sem, že lopatou prostě rozhodíme, pohrabeme, budeme se snažit splnit vrstvu 1 cm a bude hotovo :) ale vypadá to, že máte zkušenost s lopatou a rozhozem, že to zase... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 24.3.2010
Dobrý den, prosím o radu. Mám 2 rokem kanadskou borůvku a dočetla jsem se o jejím stříhání, ale vůbec nevím jak na to, nevložil by jste sem prosím někdo fotky svých borůvek jak jste je ostříhali? Mám pruty asi metr dlouhé a na nich spostu krátkých... celý příspěvek >
Vajgelie, 24.3.2010
Lído, děkuji za naději :) tak uvidíme co z toho nakonec bude :) Aneta
Vajgelie, 23.3.2010
Dobrý den, a ty odkvetlé pruty odstřihnout až u země? nebo jen zkrátit třeba do poloviny?  Já udělala asi strašnou hloupost :) ale kvetli mě všechny pruty a já je všechny ustřihla asi 20 cm u země, takže asi letos vyrostou nové, ale počítám že... celý příspěvek >
Úklid listí, 13.11.2009
Dobrý den všem, ráda bych se zeptala jak to děláte na zahradě se spadaným listím které je v mulčovací kůře. Mám všude mezi stromky, keři mulčovací kůru. Teď všechno shodilo listy a někde se ejště shazuje a je toho plno v kůře, včera jsem se snažila... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika