Příspěvky uživatele - 90.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karburátor Bing - nastavení bohatosti směsi, 26.10.2012
Nejprve jehlu dej na předposlední zářez dolů a mosazný šroubek z boku povolit o 1,5ot.,pak doseřídit při běžícím teplém motoru.Je totiž citlivý na hladinu v plovákovce.
Černí brouci, 5.8.2012
A že se živí živou potravou, to taky není úplně pravda, granule pro psy jim moc chutnají, vždy jich mám v noci plnou misku.
Černí brouci, 5.8.2012
Nehrozí? My jich letos máme, že nevíme kam v noci šlápnout :-(
Bylinka nebo plevel?, 13.7.2012
Tak nevím, já ji mám také na zahrádce a myslela jsem si, že mám rozmarýn. Ale ono to asi bude podobné. Hana
Kalanchoe - Kolopejka - choroba, 12.6.2012 Obsahuje fotku
Prosím o radu.V loňském roce jsem dostala krásnou Kolopejku-do letošního roku se prokořenila, tak jsem ji přesadila do zahradnického substrátu, který jsem smíchala s kompostovkou a cca po měsíci od přesazení začaly listy žloutnout a ze spodní strany... celý příspěvek >
Koriandr, 10.4.2012
Koriandr pěstujeme na semeno už několik let. Dorůstá aspon metrové výšky a smrdí. Suchá semínka už nesmrdí,  meleme je snad všude, kde se používá něco od masa, i do těstovinových salátů a je také součástí chlebového koření, takže když pečeme... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 5.3.2012
Na koňském hnoji pěstujeme všechno. Plodiny, které nesnáší čerstvý, dostanou dospod starý a navrch už rozložený do hlíny, který třeba byl už pod jinýma plodinama loni. Třeba jahody nebo mrkev.  Skleník: každý podzim nacpeme do něj co se... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek?, 19.9.2011
Já jsem si letos poprve koupila sazeničku majoránky, nevím jestli přezimuje, absolutně nevím co s ní dělat, snad nějakou radu najdu. Ale jsem z ní naprosto uchvácená. Kam se hrabe sušená kupovaná majoránka. To je neskutečně krásná vůně a úplně jiná... celý příspěvek >
Zmrznou mi sazenice levandule?, 16.9.2011
Moje sousedka má levandule, že si připadám jako v Provence. Ohromné keře kolem celé chalupy (v podkrkonoší). Na zimu je ničím nepřikrývá, prakticky si jich vůbec nevšímá a jsou nádherný. 
Schnoucí maliny, 17.7.2011
jen se omlouvám za tu hrubku, pospíchala jsem a je to překlep.
Schnoucí maliny, 17.7.2011
Právě hledám nějakou radu na odumírání malin. Přesně jak je to výše v příspěvku. Dvouleté pruty malin postupně odcházely, sežlutly a uschly. Letos není ani jedna malina. Dnes jsem zase zjistila, že letošní šlahouny, krásné, zelené se ale ohýbají a... celý příspěvek >
Listnatý živý plot do jílovité, špatně sáknoucí půdy, 10.2.2011
Dobrý den, prosím o radu ohledně výběru vhodných rostlin pro živý plot - v délce cca 100m, v jílovité půde s vysokou spodní vodou a půda špatně sákne vodu..Měl by snášet slunce i stín. Plot by mohl být neopadavý a nejlépe bez jedovatých plodů kvůli... celý příspěvek >
Alexandrijský Muškát nebo Kardinál?, 12.4.2010
Děkuji a ještě se zeptám - nevadí, že to nejsou révy určené do skleníku?
Alexandrijský Muškát nebo Kardinál?, 12.4.2010
Dobrý den, prosím o radu, která odrůda by byla vhodnější do skleníku. Koupili jsme sazenici loni na podzim, přes zimu zmrzla, nemáme vytápěný skleník, a u nás mají v zahradnictví v nabídce tyto dvě odrůdy. Můžete mi napsat svůj názor, která odrůda by... celý příspěvek >
Problémy s Goji, 29.8.2009
dobrý den--já semena namáčím třeba na hodinu a denně je jím---namočené semeno rozloupnu a je tam plno semen- ty poházíte do hlíny- všechny zakoření a pak je rozsadím bez problémů
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika