Příspěvky uživatele - 59.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pukancová kukuřice, 20.10.2011
A jakým způsobem jste ho pukal? Já na to koupil popkornovač a většina vždy vypukala. Ale bylo to poměrně zdlouhavé. Po malém množství, dlouhé čekání. Nakonec zvítězil kupovaný pytlík a mikrovlnka. Vypěstovaná kukuřice již několik let visí na hambálku... celý příspěvek >
Fota letošní sklizně, 7.10.2011 Obsahuje fotku
Taky se připojuji...
Napadení jahod, 23.9.2011
Podívejte se ze spodu listu a najdete drobné světle zelené housenky. Měl jsem je na převislých jahodách,  i rajčatech, ale jen na těch v nádobách. Já jsem je ručně sbíral, případně odstraňoval celé listy :-).
Fotky jezírek a filtrací, 11.9.2011
Pěkné jezírka. Ale nebyl by tu někdo, kdo sem dá foto svého ještě menšího jezírka, asi tak 250-500 litrového? Rád bych se koukl, pro ispiraci.Děkuji.
Lilkoviště, 5.9.2011 Obsahuje fotku
Taky takové listy odstřihuji a lilky si rostou dál. Venku bohatá úroda, už ani nevím co z nich stále dělat. Nemáte nějaký zajímavý recept? Jen ve skleníku mi lilky jaksi začali ztrácet barvu.Z lesklé fialové jsou svělé, matné a některé až žluté.... celý příspěvek >
Slimáci, 11.8.2011
Mně se nejlépe osvědčilo půlení slimáků vypichovákem na Oset. Tím že má ostří do V, tak nesklouzne, krásně ho rozpůlí, a to i na měkkém povrchu :-).
Lilkoviště, 21.7.2011 Obsahuje fotku
Slovácko 222 m n.m., chráněné, celodenně osluněné místo, odrůda Český ranný. Sám jsem překvapen jak dobře rostou i venku. Ty kroužky kolem, to je ochrana před krtonožkou. Jsou asi tak jen 3cm zasunuty do země  :-).
Hokaido - jak poznám, že je plod ke sklizni, 21.7.2011
Zrovna minulý víkend jsme měli polévku z Hokaida a byla výborná :-).
Melounoviště 2011, 20.7.2011 Obsahuje fotku
Můj Granat vypadá opravdu trochu jinak.Přidám foto. Opylený je od Super Galaxy.
Lilkoviště, 20.7.2011 Obsahuje fotku
Letos pěstuji   lilky poprvé a jdou celkem dobře.Přidávám foto z venku :-).
Borůvka - opadává listí, 23.6.2011
Když jste borůvku vysazoval, namočil jste kořenový bal do vody, aby se pořádně nasákl vodou? Pokud ne, tak Vám vlastně uschla suchem. Suchý koř. bal si při pouhém zalití nedokáže nasát vodu :-).
Lilek ve skleníku, 22.6.2011
Kolik necháváte květů na rostlině? :-).
Kanadska boruvka - zasychaní, 18.6.2011
To sluneční místo bych chtěl trochu doplnit. Z vlastní zkušenosti se mi osvědčilo sluneční místo s poledním stínem. Ten rozdíl v mohutnosti růstu a nasazení květů je opravdu obrovský :-).
Papriky ze semínka, co s nimi?, 4.6.2011
Minimálně 10 l, ale ideálně aspoň 15 litrů. Čím větší, tím líp :-).
Zálivka rajčat a paprik, 4.6.2011
Nebo větší podmiska :-).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika