Příspěvky uživatele - 59.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Více kaktusů v jedné nádobě, 24.5.2010 Obsahuje fotku
Kdysi dávno jsem taky měl pár kaktusů nasazených v jedné misce, tuším že to byla miska na vyvolávání fotek, a mohu potvrdit že jim to moc nesvědčilo. Na pohled pěkné, ale sem tam se musel nějaký nahradit novým.:-).
Skvrny na rajčatech, 23.5.2010
Stejné fleky mám na všech rajčatech a to jednak na těch co jsou již 14dní vysazené venku, ale i na těch co otužuji pod střechou chráněné proti dešti.Myslím že je to prudkou změnou teploty.Minulý týden bylo ještě ve středu přes den 8stupňů, a ve... celý příspěvek >
Jak hluboko zasadit rajčata?, 22.5.2010 Obsahuje fotku
Přesně tak.:-).
Jak hluboko zasadit rajčata?, 21.5.2010
Taky mám každý rok vytáhlé rajčata. Sadím je tak, že vyryju štychárem díry na celou jeho délku (asi 40-50cm),mírně šikmo (asi 45 stupňů). Po vložení sazenice ji asi do poloviny zahrnu a uleju 20 l vody.Přihrnu zbytek hliny a už nezalévám.Takto... celý příspěvek >
Totální devastace živého plotu - kroucení listů, 19.5.2010 Obsahuje fotku
Mám stejný problém se živým plotem jako pisatel nahoře.Nějak jsem tomu moc nevěnoval pozornost a chystám se plot ostříhat a uvidím co dál.Snad to pomůže.Napadené jsou jen vrcholky nových větviček.Připadá mi to podobné jako kadeřavost u... celý příspěvek >
Skalka, 18.5.2010 Obsahuje fotku
Přesně tak.I na malém kousku to jde.Pro inspiraci přikládám foto skalky v bet. skruži.:-).
Co to může být za brouka?, 13.5.2010
Opravdu jsem na to již přišel, je to CVRČEK POLNÍ. Kdo nevěří, ať si najde stránky BioLib.cz.Jsou tam fotky (např od M.Fialy aj.), které jsou jasnější, zřetelnější, a je na nich ten samý tvor, co jsem fotil i já.Dokonce i bez křídel, jak byl ten... celý příspěvek >
Mrazuvzdornost okrasných javorů, 12.5.2010 Obsahuje fotku
Mám na dvoře javor dlanitolistý  (Acer palmtum), původně jsem ho měl před domem na osluněném, otevřeném místě a moc mu to nesvědčilo, po zimě byl vždy zpoloviny suchý.Tak jsem ho přesadil na dvůr, kde je chráněný před větrem a v polostínu.... celý příspěvek >
Co to může být za brouka?, 12.5.2010
Tak jsem si zadal do vyhledávače cvrček polní, a je to určitě on. Když člověk ví co hledat tak je to najíté hned. A taky jsem prošel co píší o krtonožce, a larvách.A co odkaz to něco jiného. Krom toho co píše p. Vysloužil (zdroj Wikipedie), jinde zas... celý příspěvek >
Co to může být za brouka?, 10.5.2010
S Krtonožkou jistě nemá ten brouk nic společného, snad kromě té díry ze které vylezl.Krtonožka nemá larvy. Klade do hnízd malé vajíčka, za kterých se líhnou malé jakoby průhledné krtonožky, které se navzájem požírají, až zůstane jedna poslední.:-).
Co to může být za brouka?, 10.5.2010 Obsahuje fotku
Při chytání Krtonožky mi díry ze země vylezl velký černý brouk.Nepozná ho někdo, co je to zač? Foto přikládám. Byl tvrdý, válcového tvaru a měl velké zadní nohy, pomocí kterých dokázal skákat jako kobylka.Při pohybu hlavou měl pod černým jakoby... celý příspěvek >
Barvy jara, 8.5.2010 Obsahuje fotku
Kvetoucí Saxifragy:-).
Prosím o radu jak napravit chybu, 6.5.2010
První co mne nepadlo při pohledu na Váš krásný skleník je, přidat ze spodní strany hliny,(zdá se mi tam dolina, která zbytečně ohaluje bet. základ) a vysadit řadu Zimolezu Kamčadského.Ten Vám základ zakryje hned z jara.Stěhovat skleník by byl podle... celý příspěvek >
Lze jeste v tuto dobu sadit stromky, 5.5.2010
Již dříve jsem v nějaké starší publikaci četl, že když se stromek po výsadbě neprobere, je možné ho zkusit vytáhnout ze země, namočit na den, dva celý do vody, nově zastřihnout kořeny, obalit kmínek jílem, a znovu zasadit. Ale vyzkoušené to... celý příspěvek >
Výsev a předpěstování sazenic ve skleníku, 5.5.2010
Děkuji za Váš příspěvek.Můj dotaz byl položený dost obecně, proto ještě dodávám.Doposud pěstuji přísady (papriky, rajčata,melouny)v nevytápěném pokoji s oknem na jih, ven sadím část týden před zmrzlými, a část hned po zmrzlých(Slovácko-melouny pod... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika