Příspěvky uživatele - 191.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2009, 4.6.2010
Já jsem nasázel něco včera odpoledne a se zbytkem ještě chvilku počkám (i když řve že chce ven) bo mám zahradu skoro pod vodou (již pět čísel od povrchu) a obavy aby kořeny neuhnily.
Élektrický kultivátor, 4.6.2010
Na nezrytý záhon bych měl strach že ho "utrápím", to by musela být písčitá půda. Jinak zpracování po předchozím rytí nemá chybu.
Strupovitost 2010, 3.6.2010 Obsahuje fotku
Goldeny mám napadeny strupovitostí od samého počátku i přes již provedené tři postřiky. Na snímcích to není moc vidět ale listy mají hnědošedé fleky, na plodech zatím nepozoruji (nebo nevím). K rozvoji nemoci patrně přispívá i hodně silný růst a... celý příspěvek >
Úroda, 3.6.2010
A co by jste chtěl dělat? Každý koníček něco stojí. Já to beru jako relax i když mne to, zvláště v této době, stojí hodně nervů a sakrování. Pokud trávíte denně 10 - 12 hodin, pět dnů v týdnu v zaměstnání, domů se jdete jen vyspat tak i ty nervy jsou... celý příspěvek >
Kačírek na záhony, 3.6.2010
1 m3 váží cca 1600 kg.
Co vaše réva?, 3.6.2010
Stříkal jsem ji asi 3x, při kvetení přišly kroupy a pak byl měsíc hodně mokrý.
Okurky ve skleníku, 2.6.2010
Já mám roubované dvě odrůdy z nichž jedna je Marta, a de facto je mám ve foliáku poprvé, takže teprve sbírám zkušenosti. Rostliny mají několik asi čtyřcentimetrových plodů, bohužel celodenní teploty kousek nad desítkou a absence slunce růst viditelně... celý příspěvek >
První rok, 2.6.2010
To se divím že nevíte co to je. Když jsem tam prohlížel sazenice tak byly všechny pěkně označené nebo pojmenované. Mirek
Réva ve skleníku, 1.6.2010
Konkrétně Kodrjanka je na tom u mne letos nejhůře. Čtyři nejstarší hlavy už to mají spočteno a nebudu čekat ani do žní. Postříkal jsem ale vypadá to že se letos postřiky míjí svým účinkem. Naopak Arkádii se prozatím daří velmi dobře (ťuk, ťuk, ťuk),... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 1.6.2010
Dobrý den, vzhledem k nepříznivému vývoji počasí pozoruji, že rajčata, která jsem stihl zasadit v dubnu za docela příznivého počasí, vypadají zatím dobře. Bohužel jejich růst není zrovna tak jak má být ale jsou zdravá a to je důležité (jeden postřik... celý příspěvek >
Nemoc rajčat - poraďte, 31.5.2010 Obsahuje fotku
Právě že dříve vysazené sazenice jsou v lepší kondici protože stihly zakořenit. Viděl jste teď ty jejich sazenice? Jak často u nich prší? Jakou mají půdu? Jaké jsou u nich teploty? Ošetřovali je postřikem? Mají sazenice v závětří? atd.. atd.. Na... celý příspěvek >
Pannonia kincse?, 31.5.2010 Obsahuje fotku
Ono to není na fotce poznat, ale jsou to dvě samostatné sazenice. Ctěl jsem ji vytáhnout na pergolu, proto ty tkaničky.
Nemoc rajčat - poraďte, 31.5.2010
A čo takého si predstavujetě po pojmom stejný region? ;o) Já mám u domu rajčata celkem v pořádku a na opačném konci města (5 km) stojí za nic Dokonce rajčata metr od sebe jsou každé jiné. Ty dobré jsem stihl před měsícem vysadit ty špatné jsem sadil... celý příspěvek >
Nemoc rajčat - poraďte, 31.5.2010
Problém v půdě to může být, ale podle mne je to jen důsledek špatného počasí. Pokud by bylo "normálně" tak nebudou ani problémy s půdou. A pokud roste známým dobře tak je potřeba porovnat i v jakých podmínkách (nevěřím že ve stejných). Nezývá jen... celý příspěvek >
Kyselina giberelinová a stolní odrůdy, 31.5.2010
Velmi zajímavé! Mirek
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika