Příspěvky uživatele - 165.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 1.4.2010
Dobrý den. U nás vedou Bejbino a Golden Krone, také mají nejlepší zdravotní stav. Irena
Obří masitá rajčata, 10.9.2009
To opravdu není býčí srdce, vypadá to na World of records, ale podobných je několik odrůd, všechny toto obří jsou dost náchylné na plíšně je nutné od mládí preventivně stříkat jinak nakazí všechny okolo.Irena
Nashi, Hosui, Kumoi, 1.9.2009
Já mám Kumoi asi 6 let. Plody mají jasně žlutou sírovou barvu, zraje v srpnu, velmi šťavnaté, sladké, řekla bych, že lepší než v obchodě.Záleží na chuti někdo je nemůže vynachválit jiným se zdají fádní. Může mi někdo poradit jaký se má u... celý příspěvek >
Maracuja, 31.7.2009
Kdysi jsem ji měla, koupila jsem ji jako mučenku na flora exotika,10 let to rostlo jako blázen a nikdy nekvetlo, tak jsem ji nechala přezimonat ve skleníku a tak si klidně zmrzla a bylo to, víckrát jsem to nezkusila.Irena 
Utrhnout první kvítek u papriky?, 17.6.2009
Vyštipování prvního květu na paprikách se týká hlavně velkoplodých odrůd ve skleníku, jako Meika, Bajka, Ozarowská a jiné obří odrůdy. Je pravda, že když se nevyštípne tak roslina roste mnohem pomaleji, málo větví a málo nasazuje nové květy a živí... celý příspěvek >
Mám něco s paprikami?, 17.6.2009
Předpokládám, že je to důsledek toho, že jste snídal vtipnou kaši, že? Mšice postříkejte nejlépe Mospilanem působí systémově ,takže nemusíte stříkat zespodu listů, kde je mšic nejvíc, zaručeně už zítra tam nebude ani jedna.Ale stejně si myslím,... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 16.6.2009
Za roky pěstování rajčat jsem vyzkoušela Beefmaster - dobře roste, slušný výnos odolné proti chorobám ale chuť nic moc,  Býčí srdce- váha 500 - 700 g. dosti náchylné k plísním,   World of rekords - ty dorostou opravdu... celý příspěvek >
filtrace - vyčištění, 1.8.2008
Přeji dobrý den, měla jsem stejný problém, pořád samá řasa, použila jsem flokulant a pak to vše vysála přes filtraci a filtr byl celý zelený. Rozhodla jsem se koupit nový písek. Vyčistili jsme filtr, nasypali nový písek a původní písek, který... celý příspěvek >
odstraneni mechu, 30.7.2008
Já používám obyčejnou kuchyňskou sůl.Dlažbu posypu a ranní rosa se postará o rozpuštění. Dělám to i praventivně a mám po problému.
Červivé třešně, 25.7.2008
Také mám problémy s červy ve třešních a řeším to tak, že třešně nechám delší dobu v čisté, lehce vlažné vodě a červíci vylezou. Pak ještě párkrát propláchnu a v kompotech po nich není ani stopy.
DDT není jen zlo, 4.4.2008
Hysterie kolem DDT byla poněkud přehnaná. Sice je pravda, že se rozkládá pomalu a nachází se v mateřském mléce ještě dnes, ale není zdaleko tak nebezpečné jako jiné jedy které omezujeme velmi neochotně (prokazatelná škodlivost pasivního kouření,... celý příspěvek >
Vánoční hvězda, 28.3.2008
Ještě ji nechte tak, já ji mám taky několik let a taky teď kvete, ostríhejte až v květnu a přesaďte do podzimu krásně obroste, nesnáší přemokření, zkraťte ji jak chcete, podle toho to bude buď malý keřík nebo taky velký keř.O původu a nárocích... celý příspěvek >
Oxalis, 28.3.2008
Oxalis se samozřejmě dá pěstovat jako pokojovka, ale je to vlastně hlíznatá rostlina jako mečíky, montbrécie či frézie a většinou se také tak pěstují. Na jaře se hlízky vysadí do misek, květináčů, na záhony, jak kdo chce, celé léto krásně rostou... celý příspěvek >
Ako sa starať o Cymbídiu počas kvitnutia?, 28.3.2008
Cymbídia potřebují docela velké pěstební nádoby a výživné lehké substráty v létě je jim nejlépe na zahradě pod stromem v polostínu, mohou být venku nebo v nevytápěném skleníku až do pozního podzimu kdy začínají vyrůstat květní stvoly,... celý příspěvek >
třešně - málo vzrůstné podnože, 19.3.2008
Dobrý den, chci se zeptat, je pravda že třešně na podnožích P-HL-C, P-HL-B a G5 a jiných mají životnost jen 15-20 let? Jaké máte zkušenosti? Je lepší si ji koupit na ptáčnici, jsou odolnější vůči chorobám? Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika