Vánoční hvězda



host - 165.12 (?)
28.3.2008 14:32

Ještě ji nechte tak, já ji mám taky několik let a taky teď kvete, ostríhejte až v květnu a přesaďte do podzimu krásně obroste, nesnáší přemokření, zkraťte ji jak chcete, podle toho to bude buď malý keřík nebo taky velký keř.O původu a nárocích této rostliny najdete na internetu spousty informací. Irena  

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 44.120 (?), 6.3.2008 14:43, zobrazeno: 5716x

Co s vánoční hvězdou po odkvětu? Kvete mi totiž teprve teď. Loni po vánocích skoro odešla a tak jsem ji jen přesadila a dala ven. Venku se vzpamatovala a hodně obrostla. Má 10 květů. A teď nevím ostříhat ji, nebo nechat tak? Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 165.12 (?), 28.3.2008 14:32

Ještě ji nechte tak, já ji mám taky několik let a taky teď kvete, ostríhejte až v květnu a přesaďte do podzimu krásně obroste, nesnáší přemokření, zkraťte ji jak chcete, podle toho to bude buď malý keřík nebo taky velký keř.O původu a nárocích této rostliny najdete na internetu spousty informací. Irena  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika