Příspěvky uživatele - 172.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fréza na sníh, když je velký mráz, 6.12.2010
Jen bych se připojil ještě s jednou relativní maličkostí. Já tedy nemám benzínovou frézu, ale i v zimě používám zahradní traktor a na zimu leju speciální olej pro zimní provoz. Na začátku předloňské zimy jsem na to zapomněl a motor hekal, smrděl a... celý příspěvek >
Zahradní traktor, 21.3.2010
Zdravím, tyto modely přesně neznám, ale připojit reakci a zkušenost mohu. Mám traktůrek Partner RB 1292 BK. Tak prvně: mám zahradu cca 2500 m2, rovnou bez terénů. Vyšší tráva je problém, traktor je slabý. Furt chcípá a to i po odborné opravě a... celý příspěvek >
Homelite 4545 (4518) a výkon, 21.3.2010
Dobrý den vážení, vybíral jsem cenově dostupnou motorovou pilu a tak jsem vyižil cenové akce jednoho marketu. Na pořádnou pilu nemám a kupovat jetou nechci (to jen pro ty, kteří mi budou vyčítat koupi). Potřeboval jsem pilu na to, abych si v lese... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 21.3.2010
Omyl, neleze nikam do výšky. My stromy nemáme, listnatý ani jeden, a jsme každý podzim zřízení šíleně, nejvíc já, potom vnučka - kupodivu náš pes ne. Před dvěma lety jsme koupili (okres Praha-západ) domek se zahradou, ve které je jenom tráva a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika