Zahradní traktor



host - 172.74 (?)
21.3.2010 13:29

Zdravím, tyto modely přesně neznám, ale připojit reakci a zkušenost mohu. Mám traktůrek Partner RB 1292 BK. Tak prvně: mám zahradu cca 2500 m2, rovnou bez terénů. Vyšší tráva je problém, traktor je slabý. Furt chcípá a to i po odborné opravě a seřízení - je to prý jejich vlastnost. Turbo collection - nálepka na boku je krutě zavádějící, posbírat spadané listí je problém, kolem traktůrku lítá zbytkový šmelc. Tedy sebere hodně, ale ne dokonale. Dále používám tento traktůrek na tahání válce (samodomo výrobek - starý darling naplněný betonem - cca 200 Kg). Na jedničku či dvojku v pohodě jede, na trojku škube - a to má prý utáhnout až 500 Kg!!! Dvakrát ročně servis - jednou řemeny, jednou dovyvážení nožů, jednou nestartuje, jednou chcípe. Bzučák při naplněném koši nefunguje od nového stroje, nový stojí 1500 Kč - drátky jsem zaslepil.

Uvažuji o prodeji a koupil bych nejmenší od Hondy, nebo Husq, nebo John Deere, ale ty ceny jsou pro mne hodně vysoké.

Rozhodně při koupi nového neberte slabší, než 15 koní, lépe dvouválec, je tišší.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 175.250 (?), 19.3.2010 21:18, zobrazeno: 7845x
Zdravím, máte někdo prosím zkušenosti s traktůrkem Partner P12592 nebo P12597? Uvažuji o koupi a nejsem si jistý jestli ten poměr šířka sečení vůči výkonu motoru není velká. Mám zahradu asi 3000m²
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 172.74 (?), 21.3.2010 13:29

Zdravím, tyto modely přesně neznám, ale připojit reakci a zkušenost mohu. Mám traktůrek Partner RB 1292 BK. Tak prvně: mám zahradu cca 2500 m2, rovnou bez terénů. Vyšší tráva je problém, traktor je slabý. Furt chcípá a to i po odborné opravě a seřízení - je to prý jejich vlastnost. Turbo collection - nálepka na boku je krutě zavádějící, posbírat spadané listí je problém, kolem traktůrku lítá zbytkový šmelc. Tedy sebere hodně, ale ne dokonale. Dále používám tento traktůrek na tahání válce (samodomo výrobek - starý darling naplněný betonem - cca 200 Kg). Na jedničku či dvojku v pohodě jede, na trojku škube - a to má prý utáhnout až 500 Kg!!! Dvakrát ročně servis - jednou řemeny, jednou dovyvážení nožů, jednou nestartuje, jednou chcípe. Bzučák při naplněném koši nefunguje od nového stroje, nový stojí 1500 Kč - drátky jsem zaslepil.

Uvažuji o prodeji a koupil bych nejmenší od Hondy, nebo Husq, nebo John Deere, ale ty ceny jsou pro mne hodně vysoké.

Rozhodně při koupi nového neberte slabší, než 15 koní, lépe dvouválec, je tišší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 175.250 (?), 21.3.2010 18:40
Děkuji moc za Vaši zkušenost a názor, ale tento typ, který vlastníte nemohu nikde najít, a tak se chci zeptat, jestli to není nějaký už starší typ, nebo výkonově slabší, popřípadě jestli jste se nějak nepřeklepnul v názvu. Jak píšete Vy tak i pro mě je vyšší cena nepřijatelná.Mimo jiné jsem uvažoval ještě o traktůrku Bolens BL 155/92 T. Poraďte prosím.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika