Příspěvky uživatele - 123.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Břečťan, přísavník a jejich vliv na zdivo domu?, 18.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit jakou rostlinou bych mohl popnout dům, tak abych nenarušil brizolit a zdivo. Dům má fasádu z brizolitu ale sokly jsou jen obhozené cihly. Chtěl bych to nechat popnout ale mám obavy například z břečťanu,... celý příspěvek >
Čerpadlo ke studni, 14.6.2015
Bylo by to častěji, cca 10x za sezonu
Čerpadlo ke studni, 14.6.2015
Prosím o radu, jaké čerpadlo použít, když potřebuju vyčerpat studnu do hloubky cca 10 metrů s tím, že by voda byla vedena do vzdálenosti 50 metrů. Předem díky za nápady.
Chov ryb doma, 31.12.2014
Kolik pstruhů, nebo i jiných druhů ryb se dá chovat v takové nádrži, máte někdo s takovým chovem skušenosti? Mám prázdné sklepy s teplotou 15 stupnu i v zime, dost mě takovýto způsob chovu láká, budu rád za každou odpověď, děkuji
Vytápění skleníku, 7.4.2013
Kouknete se na youtube tento system se ve svete pouziva a funguje ale je potreba to doladit urcite to nespravite jednou trubkou tech trubek tam davaji hromadu a jsou od sebe vzdalene tak 30cm pod celou plochou. ventilator napajeny fotovoltaikou a... celý příspěvek >
Josta - množení - řízkování, 12.7.2012
Dobry den ja jsem jostu rizkoval tak ze jsem najare ustrizene vetve zkratil asi na tricet centimetru a ze 2/3 zipichl do zeme na stinnem miste kde je stale vlhka puda z 5rizku se ujalo 5 takze uspesnost 100% stejne mnozim i rybiz mozna by to slo i... celý příspěvek >
Přesazení vína, 30.10.2011
dobrý večer chtěl bych vědět zda se dá přesadit čtyřletá vina réva kdy a jak děkuji Miloš
Borovice - škůdce nebo parazit?, 10.4.2011
Vím, že je toto téma již staré a třeba se také pletu, ale připadá mi to spíše jako štítenky.  Také jsem veškeré své borovice každé jaro zaštipoval, ale paradoxně se to může za pár let vymstít. Každá borovice potřebuje tzv. dýchat a musí v ní... celý příspěvek >
Jakým lepidlem zalepit díru v bazénové plachtě?, 1.8.2010
S úspěchem jsem lepil menší otvory lepidlem Purocel.  Nejdříve záplatu ntřít a nechat lepidlo zavadnout, pak nanést 2. vrstvu a přitisknout zevnitř i ve vodě na dírku. Drží.
Weibang WB 486 SB Alu, 18.5.2010
Můžete mi poradit která? Právě uvažuji o nějaké výkonné a kvalitní sekačce a tato (486 SB ALU) se mi líbila. Nemám žádné zkušenosti a budu moc rád.   Děkuji Žídek
Kdy a jak stříhat rybíz a angrešt?, 28.2.2010
Dobrý den. Loni na podzim jsme vysadili pár stromkovitých angreštů a rybízů. Některé z nich mají docela dlouhé loňské přírůstky. Prosím o radu, kdy a jak a jestli vůbec tyto stromkovité rybízy a angrešty stříhat. Děkuji mnohokrát za váš čas a radu.
Javor - zasychání listů, 18.8.2009
Pravidelní postřik jednou za měsíc. Střídat Novozir a Champion. Vyzkoušeno. Teď už je pozdě -  zkustě příští rok.
Tekuté hnojivo na list a jehličnany, 7.7.2009
Má význam použít tekuté hnojivo určené k aplikaci na list, také na jehličnany? Mám na mysli Wuxal Super. Chtěl bych trochu oživit Chamaecyparis Notkatensis Pendula. Dá se ještě vůbec hnojivo použít v tomto období na okrasné rostliny? Děkuji za radu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika