Příspěvky uživatele - 90.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořezy Jonsered, 7.9.2009
Tohle je problém. Potřebujete posudek znalce, že příčina zadření byla vada stroje a ne chyba obsluhy (špatné palivo). Zjistit přesnou příčinu jde, ale není to nic levného. Osobně bych do toho šel jedině v případě, že bych si byl jistý vadou stroje, a... celý příspěvek >
Je to vůbec možné?, 4.9.2009
Zajímavé, ale přijde mi to jako prasárna - něco jako deformování japonských nožek malýma botama. Strom co vypadá jako židle je zrůdička a ne hezký strom.   Gl.
Poměr oleje do benzínu, 3.9.2009
Taky jsem pro poměr mezi 1:30 - 1:40. Asi nelepší by bylo zjistit si konstrukci motoru + doporučený poměr s moderním olejem - nejlíp přímo u výrobce...   Gl.
Oprava Stihl E10, popř. koupě nové. Poraďte, 2.9.2009
Oprava podle mě smysl nemá. Doporučuju Dolmarku ES21xx - výborná pila, motor v ose, jde sehnat za 3500,-...   Gl.
Motorová pila do 6000, 1.9.2009
Dolmar 420 za 8k...   Gl.
Motorová pila do 6000, 28.8.2009
1. Borec zadřel dvakrát profi Dolmar PS5000, ale nevíme proč. Mohla to být vada stroje, špatná oprava, nebo chyba obsluhy - přetížení, špatné palivo (olej Stihl měl být 1:40, benzín i od OMV mohl být nekvalitní). Odpustil bych si urážky, že to... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 26.8.2009
Mno, "super stroj, výkonná, nádherně řeže" k tomu moc nesedí, ale spokojenost Vám neberu - měl jsem v ruce jakési Alko 30-40ccm (=něco podobného), a vcelku spokojenost - dobře startovala, řezalo to použitelně :-) Vyřezal jsem asi 5... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 26.8.2009
Zas tak černě bych to neviděl ;-) Půjčovna až tak levně nevyjde a kdo tam má furt běhat...   Osobně bych buď někde uškudlil a vzal něco lepšího (Dolmar PS420, 350, Solo ), nebo pokud by uškudlit opravdu nešlo,... celý příspěvek >
Jaký strom pro účel stinného koutu?, 21.8.2009
Náhodou třešeň je super (mňam :) Pokud nejsou alergici, tak vosy nevadí - např. mě když uštkne vosa, tak to jen chvíli svědí a to je všechno. Od komára mi to oteče a svědí víc... Navíc vosy přitahuje spíš broskev na talíři než... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 21.8.2009
No co by. U pumpy vidí kolik do kanystru nalil, na odměrce zase vidí kolik mu v ní zbylo. Je to jeho vlastní rozhodnutí místo 1:50 namíchat 1:60. Až to zadře, tak to bude jen jeho vlastní blbost. Kvalitní oleje sice mají rezervu, ale tohle už je... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 6.8.2009
Omezovače mají dvě polohy - vlevo příliš bohatá směs (emise), vpravo příliš chudá směs (poškození motoru až zadření)  U L i H je to stejně - zašroubovat = ochudit směs. Dolévání nádrže - před uložením je lepší vyjet do sucha, jinak to je... celý příspěvek >
Odrůda vhodná pro alergiky?, 6.8.2009
Asi záleží na co přesně jste alergický, jestli na jabko, nebo třeba na chemii používanou pro pěstování... Jinak souhlas s Alím - tahat tygra za ocas není to pravé...   Gl.
Křovinořez Dolmar MS 340, 5.8.2009
Zas tak bych se toho nebál. Otevřením L zvýšíte bohatost směsi = max. otáčky zmenšíte; pro záběh motoru je bohatší směs lepší. Pro jistotu můžete po vyjetí nádrže kouknout na svíčku (bílá = příliš chudá směs). Pokud bude cihlová tmavší, tak je to na... celý příspěvek >
Kde vyraba Dolmar, 5.8.2009
PS: ad made in...  Pro mne rozhoduje kdo to vymyslel a kdo hlídá kvalitu. Místo kde se vyrábí nebo montuje už je vedlejší.  Pokud to číňan okopíruje a kvalitu si hlídá sám, tak je to tak jak to vypadá. Pokud za tím stojí němec,... celý příspěvek >
Kde vyraba Dolmar, 5.8.2009
je lepší použít radu od Gl - to by jí tu nesměli smáznout.  Mmch. přeštěte si příspěvky xxx.xxx.49.219 a hned si uděláte obrázek jak pilu vůbec nepotřebuje a proč růžové brýle od Stihlu ;-). Tak ještě jednou - místo navážení se do... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika