Příspěvky uživatele - 11.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Extrémně hořké jádra, 25.11.2007
Nechci radit, jen že tato příhoda se stala před pár lety u souseda a ten to řešil, že navezl kopky hnoje cca 3 roky po sobě a ta hořkost zmizela, možná shoda okolností. P
Ochrana vinné révy před mrazem, 28.7.2007
Zasadit Panonii v Jablonci, nevím, abyste náhodou nebyl zklamán, je daleko víc odrůd a lepších. pavel
Výběr motorové kosy - poraďte?, 17.5.2007
řešil jsem stejný problém a po diskusi zde jsem vybral Dolmar MS340 1.6kw. seče trnky a bezinky vpohodě cca 1500m2. Pavel
Výběr křovinořezu, 2takt vs 4takt, 15.5.2007
možná by stálo za to podívat se na Dolmar 340, mám ho na 1500 m sadu a opravdu jsem spokojen. Pavel P.S . nejsem prodejce, ale koupil jsem ho po delší diskusi na tomhle foru
sušička na ovoce, 10.4.2007
zasílám prosbu na plánek nebo radu na stavbu sušičky. Mám  bukové šuplíky 50*120cm  o výšce cca2cm , dno plné , nad dnem 1cm sít´ z nerez drátu cca0,1mm . Těchto 8 sít mám v izolovaném boxu a asi udělám vstup na teplý vzduch , aby šel... celý příspěvek >
Volskij, 2.4.2007
můžete dát mail  na Vás , chtěl bych od Vás odkoupit  2ks této odrůdy , mám doma cca 30odrůd  révy  , můžu nabídnout  . dík ,mail na mně je vavradm@seznam.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika