Příspěvky uživatele - 239.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Oleo-mac, 3.10.2010
Takže na prd jsou i travní traktory od OleoMac.Nebo jenom motorové pily?
Stihl FS 130 4-mix, 26.9.2010
Už jsme s kolegou z práce na takové téma hovořili a došli k závěru, jak charakterizovat dnešní dobu - "vše jen pro výkon". Každý rok zvedání výkonu - produkce o 10 % i více. V každé firmě se ze tím ženou.Mnoho dříve kvalitních výrobků... celý příspěvek >
Kukuřice cukrová - máte dobrý recept?, 23.9.2010
Nevíte někdo, kdy nebo v jakém stavu zralosti sklízet sladkou kukuřici na vyloupání semen, aby se dala použít do zeleninové polévky? Letos mi konečně vyrostla.
Kopr, 23.9.2010
U nás kopr na poli už vůbec neroste. Ani po vysetí semen. Pěstuji ho v kontejnerech po ovocných stromcích na kompostové hlíně. Letos jsem zjistil, že kopr mi neroste v hlíně, kde bylo kompostováno listí z vlašského ořechu. Proto už listí z ořechu do... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 23.9.2010
Letos jsem po 3 letech přestávky opět použil myčku Karcher 5.5 z OBI. Někdo tady psal, že se čerpadla po delší pauze používání zadírají. Měl jsem strach ji znovu po té době pustit. Zapojil jsem ji a čerpadlo normálně fungovalo. Udělal jsem práci co... celý příspěvek >
Vysavače listí, 23.9.2010
Používám TORO z Montfieldu, mám ho 5 let a jsem s ním spokojen. Má regulaci výkonu, zvedne i listí z ořechu. Provedení pytle - sešití i látka jsou pěkné a kvalitní. Předtím jsem uvažoval u Hurricane z Baumaxu, ale nebyl tak pěkně a ergonomicky... celý příspěvek >
Jaký traktor, 23.9.2010
Kolega používá AGS pro zimní údržbu s radlicí a s olejem v převodovce nic neřešil. Jen do motoru dal jiný olej - plná syntetika, než ten co se používá běžně do Briggs na léto.Také jsem téměř 2 roky řešil co za traktorek koupit. Po postupném... celý příspěvek >
Oleo Mac Křovinořez - adaptér strun, 20.9.2010
Používám křovinořez OleoMac 11let a "zarážky" prsty stlačím a celé to rozeberu. Jde úplně lehce. Střední cívka se mi už opotřebovala, tak jsem ji koupil za 280 Kč.
Intek nebo Vanguard, 16.9.2010
Taky jsem řešil jestli Vanguard nebo Intek. Nakonec mám Intek, protože rozdíl byl 20.000 Kč, což je dost. Problémy s hydropřevodovkou TuffTorq nebo motorem Briggs tak brzy v domácím provozu traktorku neočekávám. Spíše jsou to jiné díly, které se... celý příspěvek >
Křovinořez Sharks SH 43, 14.9.2010
Srovnávat OM za 14.000 Kč s křovákem za cca 4.000 Kč. To je teda pokles.Chtěl jsem koupit trojramený kotouč na OM v Husqvarně před 2 roky a byl tam podstatně dražší než v Mountfieldu a říkali mi, že se musí stejně brousit jako ten z... celý příspěvek >
Hydropřevodovka, 12.9.2010
V návodu k AGS je napsáno olej SAE 10W-30, API CD pro hydropřevodovku Tuff Torq K 46. Než jsem si koupil travní traktorek, tak jsem tady sledoval debaty k travním traktorkům Husqvarna. Problém zahřívání oleje - nefungování převodovky uživatelé také... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 9.9.2010
Vám se zdá cena 3.250 Kč za úhlový převod k 746T za přemrštěnou, vzhledem k celkové ceně stroje cca 18.000 Kč bez knížky, 15.500 Kč s knížkou a nyní je OM 746T v ceně 12.790 Kč?
Yard-Man a motory Briggs&Stratton, 5.9.2010
Kdysi jsem si také ventily na autě seřizoval. Dnes to už nedělám, protože za ty peníze mi nestojí si ani špinit ruce. Raději to nechávám servisu. Taktéž je to u zahradní techniky. V návodu údržby k motoru BS stejně nic k tomu není. Mám dva BS - jeden... celý příspěvek >
Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1, 3.9.2010
Ze zvědavosti jsem si tento stroj našel na internetu u jednoho prodejce za 3.199 Kč. Skutečně ani zadarmo bych to nechtěl.Už od pohledu. A to nejsem moc náročný. Ještě je tam napsáno pro "profesionála". Pouzdro úhlového převodu červené -... celý příspěvek >
Broušení nožů na křovinořez, 31.8.2010
Brousím pilníkem a podle probroušení kupuji každé 2 -3 roky nový trojramenný nůž. Na můj křovák stojí cca 350 Kč, když je v akci, což vzhledem k vibracím na ruce u starého opotřebovaného nože je nízká položka.Je to vlastně jediná investice do údržby... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika