Příspěvky uživatele - 129.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí pekárna, 14.12.2009
A ty mazance jsou netradičního, řekl bych, kvádrového tvaru?
Slivovice - kvas, 14.12.2009
No to je v Uherském Ostrohu musela pěkně brnět palice a v hubě měli jak v polepšovně.
Kladivo Fiskars 5Kg, 11.12.2009
Je to delší štípací sekera, před nějakým rokem stála cca 1.200,-Kč. Dnes ji odhaduji tak na 1.400,-Kč. Opravdu doporučuji si to u někoho zkusit rozštípnout pár kuláčů. A vzít si k tomu svoji starou sekeru. U mě to byl diametrální rozdíl.
Destilační přístroj, 11.12.2009
Zbývá 20 dní a domácí pálení nebude trestný čin.
Kladivo Fiskars 5Kg, 11.12.2009
Doporučuji Fiskars vyzkoušet. Dřina vypadá jinak.
Kladivo Fiskars 5Kg, 10.12.2009
Já jsem tomu dlouho nevěřil, kamarádi taky ne, až si jeden fiskársku (velkou) koupil a postupně nám ji půjčil na zkoušku. Už ji máme všichni. Jsem zásadně nedůvěřivej ke všemu, na co je reklama a říkal jsem si, co může být na sekyře převratného.... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 9.12.2009
Protože stejně pracuju v rukavicích, tak žádný rozdíl proti dřevu nepociťuji. Fakt je, že jsem palici nevážil, ale je hodně těžká a když k tomu připočtu trubku, tak to když na něco dopadne, tak to pod tím povolí. Ostatně si ji asi v létě ošetřím a... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 8.12.2009
Děda tankista nebyl. Ale jak si ho pamatuju, tak je možné, že jim to kladivo ukrad. Ze začátku mně to taky přišlo amatérské, ale dnes jsem na kladivo celoželezné zvyklej a nedám na něj dopustit. To se prostě zlomit nedá a vypadnout taky... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 7.12.2009
Po dědovi mám na palici přivařenou železnou trubku průměru tak akorát do ruky a nikdy se mi nestalo, že by palice vypadla z násady nebo že bych ji musel před použitím namáčet.
Slivovice - kvas, 3.12.2009
Proč se tedy k např. při extrakci bylin používá vysoce koncentrovaný alkohol a ne 8%? Prostě proto, že je vyšší koncentrace alkoholu to dokáže. A pak to samozřejmě i vlastní jazyk a nos pozná.
Slivovice - kvas, 3.12.2009
Takže s pomocí citace literatury "Domácí výroba lihovin" - Malle, Schmickl:  K tomu, abychom obsah alkoholu zvýšili, musíme do rmutu přidat cukr (normální cukr používaný v domácnosti). Při vyšším obsahu alkoholu se aromatické látky... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 26.11.2009
Protože Irové nejdříve také psali whisky a až později začali psát whiskey. Že by se opičili po Američanech?
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 25.11.2009
V dřevěném sudu hlavně pálenka celou plochou dýchá, což nemůže náhradit žádný otevřený skleněný demižón. Je-li uskladněna ve studeném sklepě, pak i ztráty na alkoholu jsou malé. Ale jsou.
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 25.11.2009
Každej trouba si řekne o Becherovku. A whiskey není obilná ale kukuřičná.
Svestkove aroma, 24.11.2009
Vyrábí se i slivovicové aroma a aromata na pálenky, jaké si vzpomenete. Problém je sehnat malé balení. Určitě se přidávají i do tzv slivovic a meruňkovic a dalších, které si někdo přiveze z Moravy a libuje si, jak nádherně voní. Já bych si takovou... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika