Příspěvky uživatele - 22.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokazil jsem kvas?, 22.12.2011
tak se me objevila plisen na jablecnem kvasu byl hermeticky uzavreny nestandartne v becce v igelitu co s tim??pujde palit??az dokvasi nebo jak ted postupovat, nechat to otevrene?diky
Ultrazvuk - ma cenu (zestařit) slivovici?, 25.10.2011
Jaky to ma efekt??bude vysledek lepsi??mate zkusenosti?
Tuleu Gras, 17.10.2011
letos jsem koupil dva kousky, tak jsem zvedavy...
Vosy - jakv se jich zbavit?, 14.9.2011
nejlepsi bude dat ty petky, ale co k pivu jeste nejakou ovocnou stavu asi, uvidim
Vosy - jakv se jich zbavit?, 14.9.2011
Vcera sem se nestacil divit kolik bylo vos na zahrade na trnkach vetsina vyzranych na zemi... Slysel jsem o pivu, ktere se hodi dat do PET lahve na strom, pridat jeste neco spolehliveho??
Slivon čim hnojit, 12.9.2011
taky by me zajimalo cim hnojit na podrim a na ajre, take mame k dizpozici zparene kurince, ted na podzim asi celerit nebo npk, kdy na jare pouzit ledek a siran draselny??kurince, kdy??
Nahrada za švestku domácí, 10.9.2011
taky bych rad toptaste, muzu vedet, kde se daji sehnat myro.vubec nikde nejsou..
Rez stromu jak na to, kdy?, 5.9.2011
bylo me doporuceno znamym nechat rez az na predjari, souhlasite??
Rez stromu jak na to, kdy?, 4.9.2011 Obsahuje fotku
Davam sem foto s myma trnkama, ja tomu nerozumin jak je rezat spravne?
Pěstitelské pálení a limit, 30.8.2011
neni to omezene i na rodinne prislusniky ve spolecne domacnosti??
Tecky na listech - co to muze byt?, 29.8.2011 Obsahuje fotku
takze ty stromky vypadaji takto dost se to zhorsilo, strikano baycorem, poradite neco ke zlepseni??horizon??nebo neco jineho??
Tecky na listech - co to muze byt?, 10.8.2011
od ceskeho zah.svazu jsem dostal odpoved, ze by mohlo jit o rzivost, myslite,ze je to mozne???at vimcim postrikat??je to zavazna choroba??
Šarka švestek, 9.8.2011
foto??
Tecky na listech - co to muze byt?, 5.8.2011
je to 2.lety stromek
Tecky na listech - co to muze byt?, 4.8.2011 Obsahuje fotku
Poradite cim to postrikat a co to je??nejake msice??
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika